Úvodní strana Výživa a hubnutí Zdravé potraviny Čaje, káva a nápoje

Dr. BOJDA Medovinka Černý rybíz 500 ml

Kód výrobku: 98710
80 %

MEDOVINKA s černým rybízem 0,5 I je lahodný produkt s obsahem medu a černorybízové šťávy. Obsahuje velké množství vitaminu C, antioxidantů, polyfenolů aj.

Více informací

Skladem

Pozítří odešleme, u vás ve středu 21. 4.

Pozítří odešleme, u vás ve středu 21. 4.

184 Kč (368,00 Kč/l)

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Dr. BOJDA Medovinka Černý rybíz 500 ml

Tento druh čistého přírodního medového vína obsahuje kromě medu i šťávu z černého rybízu. Má výjimečnou nasládle kyselkavou chuť a ovocno-medovou vůni. Již první ochutnání překvapí, neboť se ukáže, že ostrá chuť černého rybízu je velmi pěkně zakulacená medem. Tento druh Medovinky může být považován za opravdový elixír pro svůj vysoký obsah vitamínů, (zejména vitamínu C), antioxidantů, přírodních barviv a dalších biologicky aktivních látek. Je velmi vhodným nápojem pro každého, kdo má vřelý vztah ke konzumaci révových vín, neboť tento druh Medovinky oplývá lehkou kyselinkou.

Dávkování
Dle potřeby a chuti 1 - 2 dcl i více občasně.

Příznaky
Snížený obsah glukózy v krvi, nedostatek energie a vitamínu C.

Kontraindikace
Alergie na med a propolis, vitamín C a jeho deriváty, diabetes melitus.

Medovinka Černý rybíz
MEDOVINKA Černý rybíz Dr. Bojda 0,5 I je výrobek velmi typické a lahodné chuti pro povzbuzení těla i mysli a duševní pohodu. Je připravována unikátním způsobem za studena, tj. všechny účinné látky z medu jsou zachovány, navíc je med obohacen o důležité biologicky aktivní látky vznikající kvasným procesem. Při výrobě není použito žádných konzervačních látek, stabilizátorů, barviv aj. aditiv. Výrobek není dolihován a je bez použití řepného cukru. Byl oceněn "Zlatou Salimou" - nejprestižnější cenou udělovanou v oblastí potravinářství v ČR a cenou "Trendy" za přírodní produkt.

Informace na etiketě
Více než 1 milión květů musely včely navštívit, aby vznikla tato láhev čistého přírodního medového vína s výjimečnou nasládle kyselkavou chutí a ovocno-medovou vůní. Medovina je vyráběná z nejlepších druhů českých medů speciální technologií řízeného kvašení za studena. Obsahuje vitamíny, minerální látky, propolis, antioxidanty přírodní barviva a aminokyseliny. Konzumace za studena osvěží, lze užívat i teplé pro zahřátí.

Složení
voda, včelí med, šťáva z černého rybízu, propolis

Po požití je zakázáno řízení motorových vozidel a vykonávání činnosti náročných na motorické schopnosti!

celkový obsah alkoholu je 13,5%

Informace o produktu

Výrobce: JANKAR PROFI S.R.O.
Značka: DR.BOJDA
Kód výrobku: 98710
Kód EAN: 8594057610036
Držitel rozhodnutí: JANKAR PROFI S.R.O.

Recenze (1)

Dr. BOJDA Medovinka Černý rybíz 500 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

80 %

Diskuze

Dr. BOJDA Medovinka Černý rybíz 500 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka