Oblíbené položky

Maxis-punč.kalhoty - 140 DEN,vel.S černá - diskuze

Kód výrobku: 23153
Podpůrné punčochové výrobky s odstupňovanou kompresi zaručují díky vláknu LYCRA velmi dobrou elasticitu, komfort při nošení a zároveň elegantní vzhled.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Maxis-punč.kalhoty - 140 DEN,vel.S černá

Podpůrné punčochové výrobky s odstupňovanou kompresi zaručují díky vláknu LYCRA velmi dobrou elasticitu, komfort při nošení a zároveň elegantní vzhled.

Informace o produktu

Výrobce: MAXIS a.s.
Značka: MAXIS
Kód výrobku: 23153
Kód EAN: 8591285651329
Držitel rozhodnutí: MAXIS a.s.
Užití
Doporučujeme používat jako prevenci vzniku křečových žil, při prvních příznacích žilního onemocnění, při vysoké zátěži nohou (dlouhodobé sezení, stání, v průběhu těhotenství). Podpůrné punčochové výrobky s odstupňovanou kompresí zaručují díky obsahu vlákna LYCRA velice dobrou elasticitu, komfort při nošení a zároveň elegantní vzhled při neustálé péči o Vaše nohy. Odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem vzhůru výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou, úspěšně tak tiší bolest a potlačuje vznik otoků. Materiál: 26% lycra 74% polyamid.
Příznaky
Zátěž nohou, otoky.
Prevence
Prevence vzniku křečových žil
Fakta
Punčochové výrobky MAXIS mají klinicky odzkoušený gradient sestupu tlaku směrem vzhůru, vyvíjí tak největší tlak v kotníku, který se postupně směrem vzhůru snižuje. Svými technologickými parametry splňují nejvyšší požadavky na prevenci a léčbu žilních onemocnění. Kompresivní výrobky nacházejí uplatnění při chorobách horních i dolních končetin (pooperační ortopedické a chirurgické stavy). Zdravotní výrobky MAXIS jsou vyráběny ve třech kompresních třídách, v mezinárodně uznávané velikostní soustavě a druhovém provedení. Léčebné účinky výrobků MAXIS jsou závislé na správné volbě velikosti a vhodné kompresní třídě.

Recenze

Recenze produktu Maxis-punč.kalhoty - 140 DEN,vel.S černá

Diskuze

Diskuze k produktu Maxis-punč.kalhoty - 140 DEN,vel.S černá

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám