Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Allnature

Maxis MICRO-stehen.punč.s lemem vel.5K tm.se šp.

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Maxis MICRO-stehen.punč.s lemem vel.5K tm.se šp.
Stehenní punčocha se samodržícím lemem. Více informací
Kód výrobku: 5336
Cena s DPH: 826 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Maxis MICRO-stehen.punč.s lemem vel.5K tm.se šp.

Elegantní kompresivní punčochy jsou vyráběny z velmi jemného úpletu s vysokým podílem microvlákna. Odlišnost nových Maxis micro od jiných kompresivních punčoch spočívá v tzv. Micro efektu. Jedná se o zcela zvláštní způsob výroby při kterém jsou veškerá vlákna lycry opletena a tudíž nepřijdou do přímého styku s kůží. Micro efekt tak minimalizuje riziko podráždění na minimum a punčochy jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Podporuje cirkulaci krve v nohou a úspěšně tak napomáhá při léčbě křečových žil. Zároveň jako prevence vzniku křečových žil. Při únavě a dlouhodobé zátěží nohou. Rozhodující přednosti: příjemný pocit na kůži, hedvábně měkký omak, komfortní pocit tepla, dobrá prodyšnost, optimální transportní cestavlhkosti odtěla. Složení ;45% Elastan,55% Polyamid.

Dávkováni
Dle potřeby.

Fakta
Tvorba křečových žil je způsobena genetickými předpoklady. Na samém počátku je vrozená slabost žílnich stěn. K rozvoji křečových žil - varixů ve velké míře přispívá volba povoláni, dlouho trvající práce v sedě či vstoje, nošení těžkých břemen, těhotenství. Nepříznivě může působit i používání léků s ženskými hormony. Velkou roli zde hraje prevence.Vhodnou kompresivní terapií, zvláště pakv počátku, lze tvorbu varixů úspěšně zbrzdit. Při odstraňování křečových žil operací nebo sklerotizací (injekční léčbou) jsou kompresivní výrobky neodmyslitelnou součástí léčby. Zbavují pacienty otoků a zmírňují bolest. Zaručují trvalý efekt výkonu.Tvorbu křečových žil neberte pouze jako kosmetickouvadu a zavčas navštivte svého lékaře.Řešte problém dokud je snadno řešitelný atvorba křečových žil je v samém počátku.

Poznámka
Výrobky MAXIS mají klinicky odzkoušený gradient sestupu tlaku směrem vzhůru, vyvíjí tak největšítlak v kotníku, který se postupně směrem vzhůru snižuje. Zvýšený tlak v bodu dotyku příznivě ovlivňuje prokrveni postiženého místa. MAXIS svýmitechnologickými parametry splňují nejvyšší požadavky na prevencí a léčbu žílnich onemocnění. Zdravotní výrobky MAXIS jsou vyráběny ve třech kompresních třídách, v mezinárodně uznávané velikostní soustavě a druhovém provedení. Léčebné účinky výrobků MAXIS jsou závislé na správnévolbě velikosti a vhodné kompresní třídě.

Žilní systém:
Komprese napomáhá redistribuci krve z povrchového žilního systému do hlubokého.Zdravotní kompresivní výrobky MAXIS 1. kompresní třídy jsou podpůrné punčochové výrobky, které jsou vhodné především pro preventivní nošeni. 2. kompresní třída je určena pacientům pň běžné léčbě křečových žil. Výrobky 3. kompresní třídy mají schopnost udržet objem končetiny a používají se při léčbě křečových žil u těžších případů.

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

Mgr. Pavla Horáková
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz