Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Maxis MICRO - punčochové kalhoty pro těhotné vel. 4 N světlé se špičkou

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Maxis MICRO - punčochové kalhoty pro těhotné vel. 4 N světlé se špičkou
Punčochové kalhoty pro těhotné ženy. Více informací
Kód výrobku: 53090
Cena s DPH: 1 062 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Maxis MICRO - punčochové kalhoty pro těhotné vel. 4 N světlé se špičkou

Kompresivní punčochy pro léčbu a prevenci křečových žil. Lycra nepřichází do přímého styku s kůží.

Užití
Elegantní kompresivní punčochy jsou vyráběny z velmi jemného úpletu s vysokým podílem microvlákna. Odlišnost nových Maxis micro od jiných kompresivních punčoch spočívá v tzv. Micro efektu. Jedná se o zcela zvláštní způsob výroby při kterém jsou veškerá vlákna lycry opletena a tudíž nepřijdou do přímého styku s kůží Micro efekt tak minimalizuje riziko podráždění na minimum a punčochy jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Podporuje cirkulaci krve v nohou a úspěšně tak napomáhá při léčbě křečových žil. Zároveň jako prevence vzniku křečových žil. Při únavě a dlouhodobé zátěži nohou.

Rozhodující přednosti: příjemný pocit na kůži, hedvábně měkký omak. komfortní pocit tepla, dobrá prodyšnost, optimální transportní cesta vlhkosti od těla.

Složení
45% Elastan
55% Polyamid

Dávkování
Dle potřeby.

Fakta
Tvorba křečových Žil je způsobena genetickými předpoklady. Na samém počátku je vrozená slabost žilních stěn. K rozvoji křečových žil - varixu ve velké míře přispívá volba povoiáni, dlouho trvající práce v sedě či vstoje, nošení těžkých břemen, těhotenství. Nepříznivě může působit i pouzrvam leku s ženskými hormony. Velkou roli zde hraje prevence.Vhodnou kompresivní terapii, zvláště pak v počátku, lze tvorbu varixu úspěšně zbrzdit. při odstraňováni křečových žil operaci nebo sklerotizací (injekčni léčbou) jsou kompresivní výrobky neodmyslitelnou součástí lecby. Zbavuji pacienty otoku a zmirňuji bolest. Zaručují trvalý efekt výkonu.Tvorbu křečových žil neberte pouze jako kosmetickou vadu a zavčas navštivte svého lékaře.Řešte problém dokud je snadno řešitelný a tvorba křečových žil je v samém počátku.

Poznámka
Výrobky MAXIS maji klinicky odzkoušený gradient sestupu tlaku směrem vzhůru, vyvíjí tak největší tlak v kotníku, který se postupně směrem vzhůru snižuje. Zvýšený tlak v bodu dotyku příznivě ovlivňuje prokrvení postiženého místa. MAXIS svýmitechnologickými parametry splňují nejvyšší požadavky na prevenci a léčbu žilních onemocnění.
Zdravotní výrobky MAXIS jsou vyráběny ve třech kompresních třídách, v mezinárodně uznávané velikostní soustavě a druhovém provedení. Léčebné účinky výrobků MAXIS jsou závislé na správné volbě velikosti a vhodné kompresní třídě.
Žilní systém; Komprese napomáhá redistribuci krve z povrchového žilniho systému do hlubokého.Zdravotni kompresivní výrobky MAXIS 1. kompresní třídy jsou podpůrné punčochové výrobky, které jsou vhodné především pro preventivní nošení. 2. kompresní třída je určena pacientům při běžné léčbě křečových žil. Výrobky 3. kompresní třídy mají schopnost udržet objem končetiny a používají se při léčbě křečových žil utěžších připadů.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz