Podrobné informace

Punčochové kalhoty pro těhotné ženy.

Informace o produktu

Výrobce: MAXIS a.s.
Značka: MAXIS
Kód výrobku: 53090
Kód EAN: 8591285564155
Držitel rozhodnutí: MAXIS a.s.

Kompresivní punčochy pro léčbu a prevenci křečových žil. Lycra nepřichází do přímého styku s kůží.

Užití
Elegantní kompresivní punčochy jsou vyráběny z velmi jemného úpletu s vysokým podílem microvlákna. Odlišnost nových Maxis micro od jiných kompresivních punčoch spočívá v tzv. Micro efektu. Jedná se o zcela zvláštní způsob výroby při kterém jsou veškerá vlákna lycry opletena a tudíž nepřijdou do přímého styku s kůží Micro efekt tak minimalizuje riziko podráždění na minimum a punčochy jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Podporuje cirkulaci krve v nohou a úspěšně tak napomáhá při léčbě křečových žil. Zároveň jako prevence vzniku křečových žil. Při únavě a dlouhodobé zátěži nohou.

Rozhodující přednosti: příjemný pocit na kůži, hedvábně měkký omak. komfortní pocit tepla, dobrá prodyšnost, optimální transportní cesta vlhkosti od těla.

Složení
45% Elastan
55% Polyamid

Dávkování
Dle potřeby.

Fakta
Tvorba křečových Žil je způsobena genetickými předpoklady. Na samém počátku je vrozená slabost žilních stěn. K rozvoji křečových žil - varixu ve velké míře přispívá volba povoiáni, dlouho trvající práce v sedě či vstoje, nošení těžkých břemen, těhotenství. Nepříznivě může působit i pouzrvam leku s ženskými hormony. Velkou roli zde hraje prevence.Vhodnou kompresivní terapii, zvláště pak v počátku, lze tvorbu varixu úspěšně zbrzdit. při odstraňováni křečových žil operaci nebo sklerotizací (injekčni léčbou) jsou kompresivní výrobky neodmyslitelnou součástí lecby. Zbavuji pacienty otoku a zmirňuji bolest. Zaručují trvalý efekt výkonu.Tvorbu křečových žil neberte pouze jako kosmetickou vadu a zavčas navštivte svého lékaře.Řešte problém dokud je snadno řešitelný a tvorba křečových žil je v samém počátku.

Poznámka
Výrobky MAXIS maji klinicky odzkoušený gradient sestupu tlaku směrem vzhůru, vyvíjí tak největší tlak v kotníku, který se postupně směrem vzhůru snižuje. Zvýšený tlak v bodu dotyku příznivě ovlivňuje prokrvení postiženého místa. MAXIS svýmitechnologickými parametry splňují nejvyšší požadavky na prevenci a léčbu žilních onemocnění.
Zdravotní výrobky MAXIS jsou vyráběny ve třech kompresních třídách, v mezinárodně uznávané velikostní soustavě a druhovém provedení. Léčebné účinky výrobků MAXIS jsou závislé na správné volbě velikosti a vhodné kompresní třídě.
Žilní systém; Komprese napomáhá redistribuci krve z povrchového žilniho systému do hlubokého.Zdravotni kompresivní výrobky MAXIS 1. kompresní třídy jsou podpůrné punčochové výrobky, které jsou vhodné především pro preventivní nošení. 2. kompresní třída je určena pacientům při běžné léčbě křečových žil. Výrobky 3. kompresní třídy mají schopnost udržet objem končetiny a používají se při léčbě křečových žil utěžších připadů.

Recenze

Recenze produktu Maxis MICRO - punčochové kalhoty pro těhotné vel. 4 N světlé se špičkou

Diskuze

Diskuze k produktu Maxis MICRO - punčochové kalhoty pro těhotné vel. 4 N světlé se špičkou

Přidat nový příspěvek do diskuze