Podrobné informace

Relaxační a vyhlazující ošetření pro tvář. Wrinkle Correcting Care působí efektivně na mimické vrásky. Kombinuje unikátní trojitý účinek pro rychlé a viditelné výsledky: vyhlazení a vyplnění vrásek a dlouhodobou obnovu struktury pleti. Při každodenním raním použití vyhlazuje vaši pleť, rozjasňuje ji a působí na ni po celý den jako elixír mládí.

Informace o produktu

Výrobce: MATIS
Značka: MATIS
Kód výrobku: 74887
Kód EAN: 3579200362401
Držitel rozhodnutí: MATIS

Relaxační a vyhlazující ošetření pro tvář. Wrinkle Correcting Care působí efektivně na mimické vrásky. Kombinuje unikátní trojitý účinek pro rychlé a viditelné výsledky: vyhlazení a vyplnění vrásek a dlouhodobou obnovu struktury pleti. Při každodenním raním použití vyhlazuje vaši pleť, rozjasňuje ji a působí na ni po celý den jako elixír mládí.Popis

Účinky:

  • uvolňuje svaly zodpovědné za vznik mimických vrásek
  • vyplňuje vrásky
  • obnovuje strukturu pleti a opravuje vrásky zevnitř.

Přípravky rozptýlí kořeněné tóny, které následují tóny květinové a nakonec odhalí jemný dřevitý základ, vše zahalené do pudrového závoje. V několika minutách vaše tvář vypadá uvolněně a vrásky jsou vyplněné. Pokožka je vyhlazená a mimické vrásky opravené. Vaše pleť vypadá každý den mladší a mladší.

 Jak používat

Pro maximálně efektivní účinek aplikujte přípravek na pleť ve směru vrásek. Na čele, pracujte na každé vrásce pomocí krouživých pohybů. Vrásky v koutcích očí (tzv. vraní stopy) jemně konečky prstů masírujte ve tvaru ,,8". Pohyb veďte vždy od středu obličeje směrem ven.

Recenze

Recenze produktu MATIS sérum na mimické vrásky 30 ml

Diskuze

Diskuze k produktu MATIS sérum na mimické vrásky 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze