Podrobné informace

Vrátí pleti ztracenou energii. Speciální mořská maska určená pro kontury očí a rtů.

Informace o produktu

Výrobce: MATIS
Značka: MATIS
Kód výrobku: 46964
Kód EAN: 3579200365495
Držitel rozhodnutí: MATIS

Vrátí pleti ztracenou energii. Speciální mořská maska určená pro kontury očí a rtů. Pokud večer nanesete tenkou vrstvu této posilující pleťové masky, pleť kolem očí a rtů se zpevní, vyživí, tonizuje a získá dokonalou elasticitu. Pokud aplikujete silnější vrstvu, tato bohatá emulze plně zastane svoji roli - obnoví a zregeneruje vaši pleť. Maska vám přinese neuvěřitelný odpočinek, komfort a fantastický pocit relaxace. Nechte se jí okouzlit!

Okolí očí je obzvlášť citlivá a namáhaná oblast, která vyžaduje speciální péči. MATIS Paris se svými 7 výrobky linie Contour des Yeux řeší maximum problémů. Byla navržena a vyvinuta tak, aby vyhověla i těm nejcitlivějším očím. Její přípravky jsou výjimečně dobře přijímány, respektují oční pH a obsahují pouze nejjemnější speciální ingredience. Účinnost navržených formulí je garantována přísně vybranými zklidňujícími, "protiotokovými", zpevňujícími a ochrannými aktivními látkami.

Jak používat: aplikujte jemně na pokožku okolo očí a rtů. Po deseti minutách masku jemně setřete pomocí jemného očního tonika .

Recenze

Recenze produktu MATIS Ošetřující maska na oči a rty 20 ml

Diskuze

Diskuze k produktu MATIS Ošetřující maska na oči a rty 20 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze