Podrobné informace

Kdykoliv cítíte, že vaše pleť potřebuje intenzivní rozjasňující pomoc, je tu Le Masque, aby vám okamžitě přinesla oživení a výjimečné projasnění pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: MATIS
Značka: MATIS
Kód výrobku: 46736
Kód EAN: 3579200358626
Držitel rozhodnutí: MATIS

Kdykoliv cítíte, že vaše pleť potřebuje intenzivní rozjasňující pomoc, je tu Le Masque, aby vám okamžitě přinesla oživení a výjimečné projasnění pokožky. Nejen pro speciální příležitosti a důležité okamžiky, ale i ve chvílích únavy nebo po probdělé noci... Během okamžiku dodá pleti všechny nezbytné látky, které potřebuje k obnově zářící vitality. Tajemství jejího účinku?

Silná koncentrace mořského kolagenu, který má výjimečnou schopnost uchovávat vlhkost v pleti. Tento přírodní biopolymer vám nabízí ochranu. Hloubkově zklidňuje pokožku vytvořením ochranného bio-filtru. Pokožka se opět uvolní a zklidní, okamžitě začne znovu správně pracovat. Mořský kolagen účinkuje především při vyhlazování jemných vrásek na povrchu kůže.

Speciální konzistence masky s vysokou koncentrací aktivních složek se velmi rychle vstřebává do pokožky. Naneste bohatou vrstvu tohoto „balzámu" a nechte působit přibližně deset minut. Vaše vděčná pleť okamžitě získá vše, co potřebuje! Perfektně hydratovaná a vyživená si bude užívat bezprostřední pocit znovuobjeveného pohodlí a sebejistoty. Vaše pleť získá úžasnou pružnost a zářivost. Speciální látky ji také zjemní a zpevní.

Kaviárová linie Unique značky MATIS Paris je první kosmetická řada vyvinutá speciálně pro ženy, které pro sebe a svoji pleť chtějí jen to nejlepší. Proto Unique používá jen ty nejefektivnější aktivní složky, vyvinuté moderními výzkumy v kosmetologii, a to v maximálně účinných koncentracích (až 40 % aktivních složek).

Odborníci každý přípravek sestavili s maximální pozorností, aby dosáhli vynikajících a výjimečných výsledků, které jsou okamžitě viditelné. Když je pleť každý den dostatečně hydratována a vyživována, nestárne a zůstává stále krásná a mladistvá. Sametově jemné složení přináší až neuvěřitelný pocit pohodlí. Každý z výrobků chrání, hydratuje, vyživuje, regeneruje a zbavuje pleť napětí. Vaše pleť díky obnovené rovnováze bude zářivě krásná, odpočatá a zpevní se. Zatímco Unique působí, vy můžete všechny starosti o vaši krásu pustit z hlavy.

Nejdůležitější aktivní složky linie Unique:

  • kaviárový extrakt - bohatý na výživné složky, které jsou nezbytné pro správný metabolismus pokožky a pro její regeneraci. Obsahuje aminokyseliny, minerály a stopové prvky.
  • tamarind indický - výtažek z exotického ovoce posiluje obranyschopnost pokožky, dynamizuje její imunitní systém a chrání ji proti vyčerpání a poškození. Působí proti vráskách a stárnutí pokožky.
  • mořský kolagen - tento přírodní biopolymer výborně hydratuje a účinně pomáhá opravovat mikroreliéf povrchu pokožky, vyhlazuje vrásky a jemné nerovnosti. Biofilm, který se vytváří na pokožce, poskytuje pleti výjimečný pocit pohodlí.

Jak používat: používejte dle potřeby. Naneste viditelnou vrstvu a nechte působit 10 minut. Dovolte pokožce absorbovat kolik potřebuje, potom odstraňte zbytky kosmetickým tampónem navlhčeným v La Lotion.

Recenze

Recenze produktu MATIS Le Masque intenzivní maska 50 ml

Diskuze

Diskuze k produktu MATIS Le Masque intenzivní maska 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze