Podrobné informace

Nourishing Body Oil představuje nejkompletnější a nejúčinnější specifickou péči, která všestranně působí proti dehydrataci a napomáhá k výživě a regeneraci celého těla.

Informace o produktu

Výrobce: MATIS
Značka: MATIS
Kód výrobku: 47121
Kód EAN: 3579200356417
Držitel rozhodnutí: MATIS

Napětí, tvrdá voda, přiléhavé oblečení a syntetické látky mohou pleť podráždit a způsobit silnou dehydrataci. Nourishing Body Oil představuje nejkompletnější a nejúčinnější specifickou péči, která všestranně působí proti dehydrataci a napomáhá k výživě a regeneraci celého těla. Udržuje hydrolipidní film a obnovuje chybějící aktivní ingredience vždy, když je pleť suchá, dehydrovaná nebo podrážděná. Obsahuje rostlinné oleje (makadamový, z kamelií a růžový olej z Chile), vitamín E a esenciální oleje. Je ideální jako relaxační masážní olej po sportování, po plavání pro snížení nepříznivých účinků chlóru a soli a po opalování na zklidnění pokožky.

Mořský svět je bohatý na minerální prvky a proteiny, které se podobají pleti vlasním složkám. Svět rostlin napomáhá zpevňovat a udržovat zdravou barvu pleti díky svým olejům a silným koncentracím základních mastných kyselin. Účinky talasoterapie (léčení nemocí pobytem u moře) nás přesvědčily o podobnosti mezi mořem a přírodou. Pobyt strávený u moře navrací sílu a krásu, eliminuje stres a obnovuje energii, kterou tolik potřebujete. "Hoďte všechno za hlavu" a dopřejte si trochu času jen sami pro sebe.

S Body Energy Vám Matis Paris nabízí jedinečnou příležitost k tomu, abyste si našli trochu času a vyzkoušeli přípravky, které jsou speciálně vytvořeny jen pro Vás.

Uvolnění, radost a harmonie jsou klíčem k duševní pohodě. Síla zkombinovaných aktivních ingrediencí Vám umožní uvolnit, povzbudit a posílit Vaše tělo a zlepšit jeho hydrataci, pevnost a pružnost.

S Body Energy máte vše ve vlastních rukou. Získejte energii a jiskru, po které toužíte. MATIS Paris Vám dává ingredience, které uspokojí všechny vaše nároky, záleží jen na Vás, jak je využijete.

Jak používat: ráno a večer po koupeli či sprchování jemně vmasírujte krouživými pohyby.

Recenze

Recenze produktu MATIS Body Line vyživující tělový olej 100 ml

Diskuze

Diskuze k produktu MATIS Body Line vyživující tělový olej 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze