Podrobné informace

Osvěžující gel, který okamžitě uleví pocitu únavy a odstraní pocit "těžkých nohou".

Informace o produktu

Výrobce: MATIS
Značka: MATIS
Kód výrobku: 47123
Kód EAN: 3579200356431
Držitel rozhodnutí: MATIS

Matis Paris Tonizační gel na nohy (Tonic Legs Gel) Osvěžující gel, který okamžitě uleví pocitu únavy a odstraní pocit "těžkých nohou". Přináší chladivý účinek a podporuje pocit lehkosti a pohody. Tonizační gel na nohy je tak lehký, že ho ani neucítíte. Má nemastné složení, které nezanechává stopy.

Mořský svět je bohatý na minerální prvky a proteiny, které se podobají pleti vlasním složkám. Svět rostlin napomáhá zpevňovat a udržovat zdravou barvu pleti díky svým olejům a silným koncentracím základních mastných kyselin. Účinky talasoterapie (léčení nemocí pobytem u moře) nás přesvědčily o podobnosti mezi mořem a přírodou. Pobyt strávený u moře navrací sílu a krásu, eliminuje stres a obnovuje energii, kterou tolik potřebujete. "Hoďte všechno za hlavu" a dopřejte si trochu času jen sami pro sebe.

S Body Energy Vám Matis Paris nabízí jedinečnou příležitost k tomu, abyste si našli trochu času a vyzkoušeli přípravky, které jsou speciálně vytvořeny jen pro Vás.

Uvolnění, radost a harmonie jsou klíčem k duševní pohodě. Síla zkombinovaných aktivních ingrediencí Vám umožní uvolnit, povzbudit a posílit Vaše tělo a zlepšit jeho hydrataci, pevnost a pružnost.

S Body Energy máte vše ve vlastních rukou. Získejte energii a jiskru, po které toužíte. MATIS Paris Vám dává ingredience, které uspokojí všechny vaše nároky, záleží jen na Vás, jak je využijete.

Jak používat: kdykoliv, kdy cítíte, že to potřebujete. Aplikujte přímo na nohy nebo přes punčocháče.

Recenze

Recenze produktu MATIS Body Line tonizační gel na nohy 125 ml

Diskuze

Diskuze k produktu MATIS Body Line tonizační gel na nohy 125 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze