Podrobné informace

Vynikající tělový olej ve spreji pokryje vaše tělo lehkým, voňavým a nemastným filmem.

Informace o produktu

Výrobce: MATIS
Značka: MATIS
Kód výrobku: 47100
Kód EAN: 3579200356332
Držitel rozhodnutí: MATIS

Vynikající tělový olej ve spreji pokryje vaše tělo lehkým, voňavým a nemastným filmem. Ultra jemný olejíček je zdrojem pohodlí a něžnosti. Zvyšuje zářivost pleti a je bohatý na rostlinné oleje - růžový olej z Chile, makadamový a olej z kamélií. Tělový olej je dokonalý způsob péče o vaši pokožku.

Mořský svět je bohatý na minerální prvky a proteiny, které se podobají pleti vlasním složkám. Svět rostlin napomáhá zpevňovat a udržovat zdravou barvu pleti díky svým olejům a silným koncentracím základních mastných kyselin. Účinky talasoterapie (léčení nemocí pobytem u moře) nás přesvědčily o podobnosti mezi mořem a přírodou. Pobyt strávený u moře navrací sílu a krásu, eliminuje stres a obnovuje energii, kterou tolik potřebujete. "Hoďte všechno za hlavu" a dopřejte si trochu času jen sami pro sebe.

Starejte se o vaše tělo. Inhalace, relaxace, uvolnění a trocha času pro sebe samu to vše jsou cesty vedoucí ke kráse. Jediný dotek zahalí vaše tělo do jemné něhy a smyslnosti.

Uvolnění, radost a harmonie jsou klíčem k duševní pohodě. Síla zkombinovaných aktivních ingrediencí Vám umožní uvolnit, povzbudit a posílit Vaše tělo a zlepšit jeho hydrataci, pevnost a pružnost.

S Body Well-Being Vám Matis Paris nabízí jedinečnou příležitost k tomu, abyste si našli trochu času a vyzkoušeli přípravky, které jsou speciálně vytvořeny jen pro Vás.

Jak používat: aplikujte na celé tělo po koupeli nebo sprchování.

Recenze

Recenze produktu MATIS Body Line tělový olej spray 125 ml

Diskuze

Diskuze k produktu MATIS Body Line tělový olej spray 125 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze