Podrobné informace

Maska na oči je z jedné strany černá, z druhé šedostříbrná. vhodná i pro nerušený odpočinek při cestování.Ani proti přímému světlu neprosvítá, což zaručuje opravdu klidný spánek a pro oči opravdový odpočinek.

Informace o produktu

Výrobce: Büttner Frank GmbH
Kód výrobku: 103531
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: Büttner Frank GmbH

Uvnitř je vypodložena vlizelínem. Ani proti přímému světlu neprosvítá, což zaručuje opravdu klidný spánek a pro oči opravdový odpočinek. U kořenu nosu je měkký látkový klín, aby ani z této strany světlo pod masku nevniklo. Masku upevňujeme na hlavu pomocí 2 gumiček. Lze prát v ruce ve vlažné vodě. Neždímat, nechte okapat.

maska na oči je doporučována jako součást léčby migrenózních bolestí hlavy. Zcela zamezuje průniku světla k očím, tím zklidňuje celý nervový systém a tlumí nepříjemné až bolestivé vjemy spojené s nesnášenlivostí světla při migréně. Maska je též vhodná pro odstranění pocitů pálení a tlaku v očích a při ostatních bolestech hlavy z únavy, dlouhodobého nebo nadměrného stresu, horeček a také pro léčbu světloplachosti vyskytující se při poruše jater, štítné žlázy, očí, psychogenní poruše aj. Relaxaci s maskou na oči lékaři doporučují po delším pobytu v prostorách s trvalým umělým osvětlením ( kanceláře, školy, továrny apod. ) jako prevenci bolestí hlavy a očí, pozdější světloplachosti a zeleného zákalu. Maska Vám též umožní nerušený spánek za světla v letadlech, autobusech, při práci na směny apod.

Recenze (1)

Recenze produktu Maska na oči - nepropouští světlo

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 40 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (1)

40 %

materiál je šustivý, špatně ohebný kolem nosu - dostává se světlo

Diskuze

Diskuze k produktu Maska na oči - nepropouští světlo

Přidat nový příspěvek do diskuze