Podrobné informace

Čistící termální maska s říční řasou.

Informace o produktu

Výrobce: FM Cosmetics CZ, s.r.o.
Značka: MASCHERA
Produktová řada:
Kód výrobku: 74401
Kód EAN: 8030203003593
Držitel rozhodnutí: FM Cosmetics CZ, s.r.o.

Čistící termální maska s říční řasou - Čistící maska pro smíšenou, mastnou, znečištěnou a akneózní pleť.Obsahuje hnědou říční řasu sycenou sirným termálním pramenem. Tento jemný krémový přípravek vaši pleť hloubkově vyčistí, zároveň však osvěží a zjemní namáhanou pokožku.

Účinky:
OCHRANA – NORMALIZACE, díky nespornému ozdravujícímu efektu sirného termálního pramene, který obnovuje přirozené pH pleti.

ČIŠTĚNÍ pleti, díky hnědé řase, jejíž hloubkový čistící účinek očišťuje i velmi mastnou pleť.

REDUKUJE TVORBU MAZU, díky hnědé říční řase. Ta má unikátní schopnost se zkapalnit a v této formě pomáhá redukovat maz přímo v pokožce s vadami či s akné. Použití: naneste velmi slabou vrstvu termální masky přes celý obličej /vynechejte oční partie/. Nechte působit 10-15min, pak smyjte vlažnou vodou /v případě citlivé pleti otřete tamponky s pleťovou vodou/. Opakujte ošetření 2-3x v týdnu. K dokončení kúry nakonec použijte vhodný termální gel, např. Gel Termale Viso Purificante.

Ingredience:
termální jíl z oblasti Répole 35%, kapalný extrakt z hnědé řasy sycené sirným termálním pramenem 5%, sirný termální pramen z oblasti Répole 60%.

Recenze

Recenze produktu Maschera Viso Al Fango Termale Purificante 75 g (FAGT002)

Diskuze

Diskuze k produktu Maschera Viso Al Fango Termale Purificante 75 g (FAGT002)

Přidat nový příspěvek do diskuze