Podrobné informace

Rekongem je nový masážní prostředek určený pro všechny typy rehabilitačních, sportovních, regeneračních i kosmetických masáží a automasáží.

Informace o produktu

Výrobce: JUTTA
Značka: REKONGEM
Produktová řada:
Kód výrobku: 5492
Kód EAN: 8594024914600
Držitel rozhodnutí: JUTTA

Rekongem je geloemulzní masážní mléko s vysokým masážním skluzem, s minimálním množstvím tukové fáze a velmi dobrými dermatologickými vlastnostmi.

LNové složení masážního mléka Rekongem zvyšuje svým obsahem bylinných extraktů, parfémových relaxačních kompozic a funkčních aktivních látek účinek masáže, a přitom dokonale splňuje snášenlivost z hlediska kožní fyziologie.

Vyvážené množství funkčních aktivních látek a perfumace masážního mléka vyhovuje příznivě estetickým vjemovým poctům.

Svým nízkým obsahem tukové fáze není omytí po masáži nutné a zbytek masážního mléka přebírá funkci zvláčňujícího tělového mléka.

Masážní mléko Rekongem je vhodné též jako kosmetický přípravek pro péči o pokožku, s použitím příslušných účinných látek.

Je určené k uvolnění křečovitého napětí v pokožce. Vhodným obsahem extraktu heřmánku působí regeneračním, čistícím a antiperspiračním (protipotivým) účinkem. Je vhodné jej použít jako hojivý balzám ke zklidnění kůže, např. po opalování, pro ochranu, regeneraci a zvláčnění pokožky po koupeli a při pocitu suché pokožky.

Recenze

Recenze produktu Masážní mléko Rekongem Speciál heřmánkové 300ml

Diskuze

Diskuze k produktu Masážní mléko Rekongem Speciál heřmánkové 300ml

Přidat nový příspěvek do diskuze