Úvodní strana Děti a maminky Potřeby pro krmení a pití Hrníčky a pítka pro děti

MAM ouška 2ks 0+

Kód výrobku: 157322
Snadno odstranitelná ouška na láhev, pro její lepší uchopení. Mohou být použita na všechny lahve MAM se širokým hrdlem a na láhev na učení. Ouška jsou vyrobena ze speciálního plastu, který je hygienicky nezávadný, snadno omyvatelný, jemný a odolný.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 2. 11.

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 2. 11.

76 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

MAM ouška 2ks 0+

Snadné použití
Snadno odstranitelné ouška - ouška se usazují na láhev před šroubovací kroužek.

Flexibilní použití
Ouška mohou být použita na všechny lahve MAM se širokým hrdlem a na láhev na učení.

Údržba
Před prvním použitím vyvářejte všechny oddělené části ve vodě po dobu 5 minut. To zajisti dostatečnou hygienu. Čistěte před každým použitím. Ouška lze mýt v myčce na nádobí ve vrchní části (max. 65 °C). Nenechávejte žádnou z části hrnečku / lahve na přímém slunečním světle nebo u zdroje tepla, ani ve sterilizačním roztoku déle než je doporučeno, mohlo by dojít k jejich poškození. Ouška mohou být sterilizována vyvářeními 5 minut, parní nebo mikrovlnou sterilizací.

Ouška jsou vyrobena ze speciálního plastu, který je hygienicky nezávadný, snadno omyvatelný, jemný a odolný. Vyvarujte se silného tlaku, to by mohlo omezit jejich funkci. Lahve jsou vhodné pro použití v mikrovlnné troubě, je nutné nejprve odstranit ouška a nechat láhev/hrneček otevřený. Vždy zkontrolujte teplotu jídla před podáním dítěti. Vy varujte se zranění dítěte a nenechte ho chodit s lahvičkou v puse.

Informace o produktu

Výrobce: MARK DISTRI, spol. s r.o.
Značka: MAM
Kód výrobku: 157322
Kód EAN: 9001616280788
Držitel rozhodnutí: MARK DISTRI, spol. s r.o.

Recenze

MAM ouška 2ks 0+

Diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka