Podrobné informace

Čistící pěnivý gel určený pro každodenní péči o mastnou a problematickou pleť dospívajících

Informace o produktu

Výrobce: LABORATOIRES SVR
Značka: LYSANEL
Kód výrobku: 36163
Kód EAN: 3401576135795
Držitel rozhodnutí: LABORATOIRES SVR

LYSANEL GEL MOUSSANT- LYSANEL PĚNIVÝ GEL

Použití:
Čistící pěnivý gel určený pro každodenní péči o mastnou a problematickou pleť dospívajících. Přípravek doplňkové hygieny při léčbě akné.

Vlastnosti:
Díky své základní složce z levandule, která je jemná, pěnivá, neobsahuje mýdlo, je obohacená o aktivní čistící látky, hydratující a regulující mazotok, LYSANEL PĚNIVÝ GEL jemně čistí mastnou nebo léčbou oslabenou pokožku. LYSANEL PĚNIVÝ GEL svými aktivními složkami příznivě ovlivňujícími rohovatění kůže (alfa a beta hydroxykyseliny), čistícími složkami (kyselina azelainová, soli zinku) složkami regulujícími tvorbu mazu v kůži (kyselina azelainová) účinně působí proti množení baktérií a tlumí pocit podráždění a současně reguluje produkci kožního mazu. Takto do hloubky vyčištěná kůže je perfektně připravena k aplikaci příslušné léčebné péče.

Návod k použití:
Naneste malé množství gelu na obličej předem omytý vlažnou vodou. Vynechejte oblast kolem očí. Krouživými pohyby prstů gel napěňte. Pečlivě opláchněte a poté osušte bez tření kůže. LYSANEL PĚNIVÝ GEL ideálně připravuje kůži pro aplikaci doplňkové péče řady přípravků LYSANEL.

BEZ MÝDLA

Recenze

Recenze produktu Lysanel pěnivý gel 125 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Lysanel pěnivý gel 125 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze