Podrobné informace

Zpevňující pleťový krém s hlubokým liftingovým účinkem Anew Clinical Thermafirm je převratnou novinkou. Vaše pleť bude už za 3 dny pevnější a pružnější.

Informace o produktu

Výrobce: Beauty Plus s.r.o.
Značka: CLINICAL
Produktová řada:
Kód výrobku: 114629
Kód EAN: 114629
Držitel rozhodnutí: Beauty Plus s.r.o.

Revoluční technologie inspirovaná nejnovějšími poznatky v kosmetické chirurgii - lifting s použitím ultrazvuku. Poznejte účinky nové technologie Triple Sonic, která funguje se stejnou silou jako omlazování pleti ultrazvukem. S obsahem přírodních výtažků, které zpevňují spojení mezi jednotlivými vrstvami pleti. Zapomeňte na nepříjemné zásahy plastické chirurgie. Dopřejte své pleti luxusní dotyk mládí od Avonu.

Technologie Triple Sonic - hydrolyzovaná bílkovina ve spojení s aktivními složkami zpracovanými ultrazvukem vytváří na vaší pleti speciální strukturu, která napomáhá zpevnění a liftingu pleti. Dále stimuluje tvorbu kolagenových vláken, která podporují pevné spojení jednotlivých vrstev pleti. Tato nejnovější liftingová technologie je inspirovaná vyhlazováním pleti pomocí radiofrekvenčních vln.

Vhodný pro všechny typy pletí, doporučujeme používat cca od 30 let, kdy již může docházet k mírnému ochabování pleti, ale stejně tak je vynikajícím pomocníkem pro ženy ve zralejším věku. Díky podpoře tvorby kožních vláken pomáhá zpevnit spojení mezi jednotlivými vrstvami pleti, a tím ji vypnout. Pravidelné používání zabraňuje dalšímu ochabování pokožky. Krém má jemnou konzistenci, díky níž se perfektně roztírá a okamžite po nanesení se vstřebá. Je proto vhodný i jako podklad pod make-up. Je dermatologicky a alergologicky testovaný, vhodný je tedy i pro citlivou pleť.

Účinky po 4 týdnech:

  • o 87 % mladistvější kontury pleti
  • o 77 % lépe vytvarovaná pokožka krku a čelistí.

Výsledky: stačí krém nanášet 2x denně - ráno a večer a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat! Příjemný pocit se dostaví již po prvním použití a po pouhých 3 dnech je pleť na pohled i na dotek vypnutější. Při pravidelném používání dochází k výraznému zlepšení pružnosti a zpevnění pleti, vyhlazení vrásek a úbytku ochablých míst. Po několika týdnech používání je pokožka zejména v oblasti pod lícními kostmi a na krku výrazně pozvednutá, kontury obličeje jsou pevnější a celkově pleť získá velmi svěží vzhled. Dokonce i velikost pórů je redukována a pleť je hladká a šťavnatá jako dříve.

Jak používat: každé ráno a večer naneste na vyčištěný obličej a krk a jemně vmasírujte pohyby směrem nahoru a do stran. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, důkladně je vypláchněte vodou.

Recenze

Recenze produktu Liftingový krém Thermafirm Anew Clinical 30 ml av08557c1

Diskuze

Diskuze k produktu Liftingový krém Thermafirm Anew Clinical 30 ml av08557c1

Přidat nový příspěvek do diskuze