Podrobné informace

Harmonické zažívání a očista organismu - bylinné extrakty a ovocné šťávy podpoří přirozený metabolismus.

Informace o produktu

Výrobce: LIFTEC CZ spol. s r.o.
Značka: LIFTEA
Produktová řada: Cestovní lékárnička
Kód výrobku: 225961
Kód EAN: 8594026235758
Držitel rozhodnutí: LIFTEC CZ spol. s r.o.

Vyvážený komplex bylinných extraktů a ovocných šťáv přispívá k celkovému pročištění organismu.

Při užívání přípravku nezapomínejte na správný pitný režim, je důležitou součástí každé očistné kúry.

Švestková šťáva přispívá ke správné činnosti zažívacího traktu a napomáhá vyprazdňování. Účinek vhodně doplňuje šťáva z plodů aronie a další rostlinné extrakty ze semen ostropestřce mariánského, ze zeleného čaje, z řapíku artyčoku, z listů břízy bílé, z nati celíku zlatobýlu a smetánky lékařské. Extrakt z tamarindu je zdrojem jemné vlákniny a dalších látek – přírodních kyselin a cukrů, které podporují zažívání.

Složení sirupu

Voda, švestková šťáva, šťáva z plodů aronie, výtažek tamarindu (tamarindus indica), extrakt ze semen ostropestřce mariánského, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z řapíku artyčoku, extrakt z listů břízy bílé, extrakt z nati celíku zlatobýlu, extrakt ze smetánky lékařské, konzervační látka sorbitan draselný.

Doporučené dávkování

15 ml denně. Asi 1 polévkovou lžíci rozřeďte ráno v 1,5 l vody a popíjejte během dne. Užívejte 2 týdny, poté udělejte týdenní přestávku a kúru opakujte. Nejvhodnější užití přípravku je v jarním a podzimním období. Po dobu očistné kúry není vhodné užívat kávu nebo alkohol. Přípravek není určen pro děti.

Důležité informace

Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Před upotřebením řádně protřepat. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců, uchovávejte v chladu a chraňte před světlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přirozeně bezlepkové. Uchovávejte v původním obalu, v temnu při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dohled a dosah dětí.

Recenze (3)

Recenze produktu LIFTEA Metabolic sirup 250 ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

(9) (9)

100 %

(7) (11)

100 %

(9) (7)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu LIFTEA Metabolic sirup 250 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze