Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Léky na předpis » Léky na předpis na močové a pohlavní ústrojí » Léky na předpis na močové cesty, ledviny, prostatu

LEVITRA 10 MG 12X10MG Potahované tablety - recenze

Registrovaný léčivý přípravek Více o legislativě
Kód výrobku: 25635

Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

Podobné produkty od stejného výrobce

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - LEVITRA 10 MG 12X10MG Potahované tablety

PŘÍLOHA I

SOUHRN ÚDAJŮ O PŘÍPRAVKU

1. NÁZEV PŘÍPRAVKU

Levitra 5 mg potahované tablety Levitra 10 mg potahované tablety Levitra 20 mg potahované tablety

2. KVALITATIVNÍ A KVANTITATIVNÍ SLOŽENÍ

Jedna tableta 5 mg potahovaných tablet obsahuje 5 mg vardenafilum (ve formě hydrochloridu). Jedna tableta 10 mg potahovaných tablet obsahuje 10 mg vardenafilum (ve formě hydrochloridu). Jedna tableta 20 mg potahovaných tablet obsahuje 20 mg vardenafilum (ve formě hydrochloridu).

Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1.

3. LÉKOVÁ FORMA

Potahovaná tableta.

Levitra 5 mg potahované tablety Oranžové kulaté tablety označené na jedné straně logem BAYER ve tvaru kříže a na druhé straně „5“.

Levitra 10 mg potahované tablety Oranžové kulaté tablety označené na jedné straně logem BAYER ve tvaru kříže a na druhé straně „10“.

Levitra 20 mg potahované tablety Oranžové kulaté tablety označené na jedné straně logem BAYER ve tvaru kříže a na druhé straně „20“.

4. KLINICKÉ ÚDAJE

4.1 Terapeutické indikace

Léčba erektilní dysfunkce u dospělých mužů. Erektilní dysfunkce je definována jako neschopnost dosáhnout nebo udržet erekci dostatečnou pro uspokojivý pohlavní styk.

K dosažení účinku přípravku Levitra je nezbytná sexuální stimulace.

4.2 Dávkování a způsob podání

Dávkování

Dospělí muži Doporučená dávka je 10 mg. Tato dávka se užívá dle potřeby přibližně 25 až 60 minut před sexuální aktivitou. Podle účinnosti a snášenlivosti může být dávka zvýšena na 20 mg nebo snížena na 5 mg. Maximální doporučená dávka je 20 mg. Maximální doporučená frekvence dávkování je 1x denně. Přípravek Levitra může být užíván s jídlem nebo nalačno. Pokud je přípravek užit po tučném jídle, může být nástup účinku oddálen (viz bod 5.2).

Zvláštní populace Starší populace (> 65 let) U starších jedinců není nutno upravovat dávku. Zvýšení na maximální dávku 20 mg by však mělo být pečlivě zváženo v závislosti na individuální snášenlivosti přípravku (viz body 4.4 a 4.8). Porucha funkce jater

U pacientů s mírným až středně těžkým poškozením jaterní funkce (Child-Pughova klasifikace A-B) by mělo být zváženo podání počáteční dávky 5 mg. Podle účinnosti a snášenlivosti může být dávka postupně zvýšena. Maximální doporučená dávka u pacientů se středně těžkým jaterním poškozením je 10 mg. (viz body 4.3 a 5.2).

Porucha funkce ledvin

U pacientů s mírnou až středně těžkou poruchou funkce ledvin není třeba žádná úprava dávky. U pacientů s těžkou poruchou funkce ledvin (clearance kreatininu

Informace o produktu

Výrobce: BAYER
Kód výrobku: 25635
Kód EAN:
Kód SÚKL: 25896
Držitel rozhodnutí: BAYER

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

Co je Levitra a k čemu se používá Levitra se užívá u mužů k léčbě erektilní dysfunkce (ED)- pod pojmem erektilní dysfunkce se rozumí obtíže s dosažením nebo udržením erekce. Informace o poruchách erekce Nejméně jeden z deseti mužů mívá občas obtíže s dosažením nebo udržením erekce. Příčiny mohou být tělesné, duševní nebo ve většině případů smíšené. Ať už je příčina tohoto stavu jakákoli, účinek je vždy stejný: svalové a cévní změny vedoucí k tomu, že v penisu nezůstane dostatečné množství krve k dosažení a udržení erekce. Jak Levitra působí Erekce je obvykle řízena rovnováhou dvou chemických látek obsažených v těle. První z těchto látek umožňuje navození erekce, druhá vede k odeznívání erekce. Pokud jsou tyto dvě látky v nerovnováze, může erekce pominout ještě předtím, než byla dostatečným způsobem navozena. Levitra působí tak, že snižuje účinek druhé výše zmiňované chemické látky (nazývané PDE-5). Levitra umožňuje dosažení a udržení erekce dostatečné k uspokojivému pohlavnímu styku. Užívá se 25-60 minut před sexuální aktivitou a působí pouze v případě sexuální stimulace.

Recenze

Recenze produktu LEVITRA 10 MG 12X10MG Potahované tablety

Diskuze

Diskuze k produktu LEVITRA 10 MG 12X10MG Potahované tablety

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám