Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Dentální hygiena a prevence zubního kazu

Vyzkoušejte účinné přípravky pro prevenci zubního kazu s obsahem fluoridu, které by měly být nedílnou součástí Vaší každodenní péče o zuby. Fluoridy pomáhají snížit rozpustnost skloviny, působí proti bakteriím a potlačují látkovou výměnu mikroorganismů v zubním povlaku, čímž výrazně zpomalují vývoj zubního kazu a zvyšují odolnost zubu. Tyto přípravky jsou však pouze doplňkem k základní dentální hygieně, v prvé řadě dbejte na pečlivé a pravidelné čištění zubů, minimálně dvakrát denně.

Základy správné péče o chrup 

  • důkladné čištění zubů – žvýkací plošky čistěte krouživými pohyby, postranní části zubu čistěte svislými tahy, po vyčištění použijte dentální nit a vypláchněte si ústní vodou, doplňky pro péči o zdravé zuby najdete v sekci zuby a ústní hygiena
  • přípravky na prevenci kazu – vyzkoušejte Elmex gel nebo Zymafluor pro zvýšení odolnosti zubů nejen u malých dětí
  • pravidelné prohlídky u zubaře – léčbu již vzniklého zubního kazu vždy přenechejte na zubaři, předejdete nepříjemným a bolestivým zánětům zubů

Upozornění! Gel na prevenci zubního kazu nepolykejte, nadbytek vyplivněte a po použití si nevyplachujte ústa. U dětí se doporučuje ústa zhruba po dvou minutách lehce vypláchnout.

Katalogový výpis | Seznam
Značky:ELMEX

ELMEX Gelée zubní gel 25 mg

ELMEX Gelée zubní gel 25 mg
Kód:23436

Naše cena:  196 Kč
Běžná cena:  212 Kč
Ušetříte:  8 %

Prevence vzniku zubního kazu, léčba počínajícího zubního kazu, snížení citlivosti obnažených zubních krčků.
Dostupnost: Skladem do 24 hodin
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz
Ověření legálního provozu E-shopu