Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Lokální anestetika

Účinná lokální anestetika vám pomohou dočasně přestat vnímat bolest při drobných chirurgických výkonech nebo před použitím injekční jehly. Po aplikaci začne anestetikum působit tak, že ucítíte pouze tlak nebo dotyk, nikoli však bolest. Díky tomuto efektu se lokální umrtvení hodí například při punkcích, očkování, odběru krve (i u dětí), ale také před menšími chirurgickými zákroky na kůži. Velmi často se s místní anestezií setkáte u zubaře. Dá se rovněž použít ke zmírnění bolesti při aftech a zánětech v dutině ústní.

Na výběr 2 různé druhy těchto přípravků

  • krém – vyzkoušejte znecitlivující anestetikum EMLA, které lze aplikovat na kůži, sliznici pohlavních orgánů, ale také na bércové vředy, kdy odstraní bolest při jejich čištění
  • náplast – lokální anestetikum téže značky EMLA ve formě náplasti na kůži vyvolá dočasnou ztrátu vnímání bolesti, opět lze využít před drobnými chirurgickými zákroky (např. odstraňování znamének)

Upozornění! U novorozenců a kojenců ve věku do 2 měsíců aplikujte pouze malé množství přípravku (zhruba 1 g na nejvýše 10 cm2). Nenechávejte na pokožce dítěte déle než 1 hodinu!

Katalogový výpis | Seznam
Značky:EMLA

EMLA KRÉM 5% 1X30GM Krém

EMLA KRÉM 5%  1X30GM Krém
Kód:21534

Naše cena:  732 Kč

Emla krém se používá na kůži pro odstranění bolesti před vpichem injekční jehly a před menšími chirurgickými výkony.
Dostupnost: Skladem do 24 hodin
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz
Ověření legálního provozu E-shopu