Podrobné informace

Praktická domácí lékárnička.Domácí lékárnička. Obsah lékárničky tvoří obvazový materiál, krytí na rány, náplasti, nůžky, pinzeta, škrtidlo, spínací špendlíky nebo desinfekční tampon.

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Kód výrobku: 67173
Kód EAN: 4049500344760
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Užití:
Obsah lékárničky tvoří základní prostředky první pomoci jako je obvazový materiál, krytí na rány, náplasti, ale také nůžky, pinzeta, škrtidlo, spínací špendlíky nebo desinfekční tampon. Dále nabízí volný prostor, který může spotřebitel využít pro léky vlastni potřeby i obvazový materiál, který má spotřebitel již v současné době doma. Nedílnou součástí lékárničky je také Rádce první pomoci, kde spotřebitel najde rady, jak postupovat v případě drobných úrazů, ale i závažnějších poranění.
Hlavní výhodou této lékárničky je, že nabízí spotřebiteli příležitost mít prostředky první pomoci na jednom místě a umožňuje mu doplnit si lékárničku o medikamenty a vitamíny dle jeho individuální a konkrétní potřeby.

Působnost společnosti HARTMANN-RICO lze rozdělit do tří hlavních okruhů. Pomáháme s péčí o rány jejich léčbou, pomáháme s ošetřovatelskou péči o pacienty a pomáháme předcházet rizikům při chirurgických zákrocích v nemocních i v ambulancích. Mezi hlavní náplně činnosti firmy HARTMANN – RICO patří vývoj, výroba a distribuce produktů pomáhajících při hojení různých typů poranění. Obrovský pokrok v základním pochopení procesů hojení ran vedl v posledních několika desetiletích k vývoji nové skupiny výrobků, které pomáhají zvyšovat úspěchy v léčbě ran. HARTMANN – RICO je jedním z největších výrobců a dodavatelů na poli hojení akutních i chronických ran. K základním produktům tradiční léčby a k řadě produktů pro vlhké hojení ran přidal nově i systém V.A.C. pro vakuovou terapii, vhodný pro komplikované a těžce hojitelné rány

Recenze (5)

Recenze produktu Lékárnička praktická domácí

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 84 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (2)

60 %

(2) (3)

100 %

Dostatek místa pro další věci, které máte doma.

(3) (4)

100 %

(2) (4)

100 %

(2) (3)

60 %

Diskuze

Diskuze k produktu Lékárnička praktická domácí

Přidat nový příspěvek do diskuze