Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnický materiál » Lékárničky » Autolékárničky a motolékárničky

Lékárnička nástěnná odnímatelná typ B1 plast prázdná - recenze

Kód výrobku: 68148
Nástěnná lékárna, nejprodávanější typ v EU, s vnitřními volitelnými přepážkami. Její optimální velikost zaručuje vhodnost pro střední i větší podniky.

Více informací

952

Dostupnost: skladem do 24 hodin

Zboží odešleme 18. 7. 2018, předpokládaný termín doručení 19. 7. 2018.

Doprava od 29 Kč nebo zdarma
 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Lékárnička nástěnná odnímatelná typ B1 plast prázdná

Nástěnná lékárna, nejprodávanější typ v EU, s vnitřními volitelnými přepážkami. Její optimální velikost zaručuje vhodnost pro střední i větší podniky.

Informace o produktu

Výrobce: MARCUS VS S.R.O.
Značka: MARCUS
Kód výrobku: 68148
Kód EAN: 8590591022175
Držitel rozhodnutí: MARCUS VS S.R.O.

Užití
Lékárnička je vhodná k umístění nejen do větších prostor světší koncentraci pracovníků, ale i pro střední organizace a domácnosti. Její vnitřní uspořádání s volitelnými přepážkami Vám umožní naplnění dle přání zákazníka na míru a její vnitřní prostor je dostačující pro většinu nutného zdravotnického materiálu používaného v lékárničkách tohoto typu.

Vedlejší příznaky
Nejsou známy.

Fakta
Lékárnička patří kradnému vybavení pro poskytování první pomoci, pokud je vybavená tím, čím vybavena být má. Bohužel, ne vždy tomu tak je. Leckdy obsahují lékárničky věcí, které v nich nezbytně být nemusí, zato v nich chybí to, bez čeho se účinná prvni pomoc neobejde. A tak v nich najdeme aspiriny a teploměry, ale už ne resuscitační masku, trojcípý šátek, dlahu, termofolíi na přikrytí zraněného.
V lékárničkách musí být zdravotnický materiál pro život zachraňující úkony: pomůcky pro dýcháni z plic do plic. obvazový materiál, který slouží k zástavě krváceni a krytí popálenin, pomůcky k upevnění poraněných končetin (trojcípé šátky, tvarovatelné dlahy) a další materiál, potřebný k účinné první pomoci. Jde o to, abychom v lékárničkách našli to, co může pomoci bezprostředně zachránit lidský život. Všechno ostatní lze udělat dodatečně.

Poznámka
Vysoce odolný ABS plast, obal zaručuje bezprašnost obsahu.

Recenze

Recenze produktu Lékárnička nástěnná odnímatelná typ B1 plast prázdná

Diskuze

Diskuze k produktu Lékárnička nástěnná odnímatelná typ B1 plast prázdná

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám