Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnický materiál » Lékárničky » Náhradní náplně lékárniček

Lékárnička nástěnná náplň V1B

Kód výrobku: 53227
Nástěnná lékárnička vybavením V1B je určena do prostor výrobního charakteru, opravárenské provozy , obchody , služby, sklady a všude tam, kde povaha práce zvyšuje riziko těžších úrazů v oblasti běžných úrazů, nebo možnost zranění více osob.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Lékárnička nástěnná náplň V1B

Nástěnná lékárnička vybavením V1B je určena do prostor výrobního charakteru, opravárenské provozy , obchody , služby, sklady a všude tam, kde povaha práce zvyšuje riziko těžších úrazů v oblasti běžných úrazů, nebo možnost zranění více osob.

Informace o produktu

Výrobce: DBS PRUSINOVICE
Kód výrobku: 53227
Kód EAN: 8594049900084
Držitel rozhodnutí: DBS PRUSINOVICE

Užití
Tato vybavená lékárnička neposkytuje volný prostor pro jakékoliv dovybavení nad rámec V1B.Vybavení je určené do prostor výrobního charakteru, opravárenské provozy , obchody .služby, sklady a všede tam kde povaha práce zvyšuje riziko těžších úrazů v oblasti běžných úrazů, nebo možnost zranění více osob. Vybavení nevyhovuje svým obsahem poskytnutí první pomoci Při termických a chemických popáleninách. Při zjištění výše uvedených rizik (termické a chemické popáleniny )je nutné dovybavit- viz vybaveni lékárniček.

Poznámka
Nikdo snad nepochybuje o tom, že přítomnost lékárničky při jakékoliv lidské činnosti je nanejvýše potřebná. Nyní se zbývá pouze rozhodnout jaký výrobek si zvolíte. Zda chcete pouze naplnit literu zákona, a nebo se rozhodnete pro poskytnuti kvalitní' a rychlé předlékařské první pomocí. Naši produkci neomezil ani příval plastových ani kovových lékárniček, a to i z toho důvodu, že plastová i kovová lékárnička vypadá v interiéru poněkud kýčovitě. Přeci jen střídmá masivnost a odlehčený design našich lékárniček působí poněkud nenápadněji a méně rušivěji v jakýchkoliv interiérech. Pouze zelený křiž na bílé ploše registruje podvědomě každá osoba jako zdroj první pomocí. Naším cílem není být největší a nejlevnější, ale především klademe důraz na kvalitu zpracování a rozhodně chceme být vaším partnerem pří záchraně lidského života.

Složení HVLP:
Paralen 10 tabl. 2x, Carbo medicianali 0,3g 20 tabl. 1x, Antacidum - Rennie 1x, Ataralgin 10 tabl. 2x, Jodisol spray 1x, OphtalSOml 2x, Gáza 7,5x7,5 ster. komp. 10x, Náplast cívková 2,5x2m 1 x.Rychloobvaz6cm x 1 cm 1 x,Obinadlohydr.ster.6cm x5cm2x, Obinadlohydr. ster. 10cm x5cm 10x, Skrtidlo 1x, Obvaz hotový sterilní č.2 2x, Obvaz hotový sterilní č.32x, Obvaz krycí 50x75mm 10x, Šátek trojcípý 1x, Vata obvaz.skládaná 50g 2x,^Rukavice chirurgické nesterilní 3páry, Pinzeta anatomická 1x, Rouška resuscitační 2x, Špendlík zavírací 6x, Teploměr lékařský 1x,Zásyp na rány - Gelaspon 1 x, Nůžky 1x.

Recenze

Recenze produktu Lékárnička nástěnná náplň V1B

Diskuze

Diskuze k produktu Lékárnička nástěnná náplň V1B

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám