Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Eucerin

Lékárnička nástěnná náplň V1B

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.

Lékárnička nástěnná náplň V1B
Nástěnná lékárnička vybavením V1B je určena do prostor výrobního charakteru, opravárenské provozy , obchody , služby, sklady a všude tam, kde povaha...Více informací
Kód výrobku: 53227
Cena s DPH: 1 969 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Lékárnička nástěnná náplň V1B

Užití
Tato vybavená lékárnička neposkytuje volný prostor pro jakékoliv dovybavení nad rámec V1B.Vybavení je určené do prostor výrobního charakteru, opravárenské provozy , obchody .služby, sklady a všede tam kde povaha práce zvyšuje riziko těžších úrazů v oblasti běžných úrazů, nebo možnost zranění více osob. Vybavení nevyhovuje svým obsahem poskytnutí první pomoci Při termických a chemických popáleninách. Při zjištění výše uvedených rizik (termické a chemické popáleniny )je nutné dovybavit- viz vybaveni lékárniček.

Poznámka
Nikdo snad nepochybuje o tom, že přítomnost lékárničky při jakékoliv lidské činnosti je nanejvýše potřebná. Nyní se zbývá pouze rozhodnout jaký výrobek si zvolíte. Zda chcete pouze naplnit literu zákona, a nebo se rozhodnete pro poskytnuti kvalitní' a rychlé předlékařské první pomocí. Naši produkci neomezil ani příval plastových ani kovových lékárniček, a to i z toho důvodu, že plastová i kovová lékárnička vypadá v interiéru poněkud kýčovitě. Přeci jen střídmá masivnost a odlehčený design našich lékárniček působí poněkud nenápadněji a méně rušivěji v jakýchkoliv interiérech. Pouze zelený křiž na bílé ploše registruje podvědomě každá osoba jako zdroj první pomocí. Naším cílem není být největší a nejlevnější, ale především klademe důraz na kvalitu zpracování a rozhodně chceme být vaším partnerem pří záchraně lidského života.

Složení HVLP:
Paralen 10 tabl. 2x, Carbo medicianali 0,3g 20 tabl. 1x, Antacidum - Rennie 1x, Ataralgin 10 tabl. 2x, Jodisol spray 1x, OphtalSOml 2x, Gáza 7,5x7,5 ster. komp. 10x, Náplast cívková 2,5x2m 1 x.Rychloobvaz6cm x 1 cm 1 x,Obinadlohydr.ster.6cm x5cm2x, Obinadlohydr. ster. 10cm x5cm 10x, Skrtidlo 1x, Obvaz hotový sterilní č.2 2x, Obvaz hotový sterilní č.32x, Obvaz krycí 50x75mm 10x, Šátek trojcípý 1x, Vata obvaz.skládaná 50g 2x,^Rukavice chirurgické nesterilní 3páry, Pinzeta anatomická 1x, Rouška resuscitační 2x, Špendlík zavírací 6x, Teploměr lékařský 1x,Zásyp na rány - Gelaspon 1 x, Nůžky 1x.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz