Oblíbené položky

Léčivý hrnek s biogenerátorem /hnědá burel/ - diskuze

Kód výrobku: 93182
Léčivý hrnek s biogenerátorem, barva hnědá burel. Doplněk k čaji Sayonara a Hannasaki.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Léčivý hrnek s biogenerátorem /hnědá burel/

Léčivý hrnek s biogenerátorem, barva hnědá burel. Doplněk k čaji Sayonara a Hannasaki.

Informace o produktu

Výrobce: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.
Kód výrobku: 93182
Kód EAN: 8594066421685
Držitel rozhodnutí: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.

Léčivý hrnek s biogenerátorem je opatřen keltskou spirálou, která funguje jako účinný tvarový zářič, který generuje bioenergii a vyzařuje i axiálně. Čajový nápoje připravený v hrníčku s biogenerátorem je touto spirálou aktivován a dochází k molekulárním změnám, podobně jako u ovlivňování energií pyramidální, magnetickou apod.

Slouží pro přípravu čajů Sayonara a Hanasaki a nápoj v něm připravený se stává nápojem s podpůrnými léčivými účinky, protože svým energetickým nábojem a vloženou informací generuje poškozené či nemocné orgány.

Funce keltské spirály
Vysvětluje se jako jakási anténa, která generuje a usměrňuje pozitivní energii, a tímto efektem působí na molekuly vody, podobně jako energie pyramidální, magnetická apod. Energetickým nábojem, který projevuje svou sílu již za několik minut, vydatně pomáhá nemocným orgánům, odstraňuje únavu, zvyšuje vitalitu, pomáhá od bolestí hlavy, léčí ledvinové a žlučové problémy, záněty a mnoho dalších problémů.

Donedávna se tvrdilo, že se bioenergie nedá měřit. Měření využívá zakončení energetických drah všech našich orgánů na konečcích prstů rukou a nohou, a protože máme tyto končetiny vždy dvě, můžeme měřit obě polarity - jinovou i jangovou. Tím zjišťujeme nejen množství bioenergie, ale i vzájemnou harmonii našich orgánů, která znamená zdraví, zatímco disharmonie je vždy příčinou onemocnění.

Toto měření bylo provedeno lékařským přístrojem PROGNOS, vyvinutým kosmickým výzkumem - ve svém software má dvanáct miliónů měření, takže jeho přesnost je bezkonkurenční. Aby bylo testováníi objektivní, je třeba provést celou řadu měření. Měření léčivého hrnku se spirálou se prováděla mnohokrát, zrovna tak samotné spirály. Bylo zjištěno, že už za několik minut se projevil příznivý účinek. Nejlepší prověrkou je však denní praxe uživatelů a v neposlední řadě jednoduché pokusy na přírodě - zalévejte kontrolní semínka, např. řeřichy nebo hrachu, vodou aktivovanou v hrníčku a druhá semínka vodou neaktivovanou. Výsledky vás nejlépe přesvědčí.

Recenze

Recenze produktu Léčivý hrnek s biogenerátorem /hnědá burel/

Diskuze

Diskuze k produktu Léčivý hrnek s biogenerátorem /hnědá burel/

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám