Podrobné informace

Čajová konvice pro přípravu čaje SAYONARA a HANNASAKI, s léčivým účinkem.

Informace o produktu

Výrobce: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.
Kód výrobku: 98526
Kód EAN: 8594066421159
Držitel rozhodnutí: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.

Konvice slouží k uchování čajového nápoje připraveného z čajů Sayonara a Hanasaki.

Keltská spirála
Funce keltské spirály se vysvětluje jako jakási anténa, která generuje a usměrňuje pozitivní energii, a tímto efektem působí na molekuly vody, podobně jako energie pyramidální, nagnetická apod. Energetickým nábojem, který projevuje svou sílu již za několik minut, vydatně pomáhá nemocným orgánům, odstraňuje únavu, zvyšuje vitalitu, pomáhá od bolestí hlavy, napomáhá léčit ledvinové a žlučové problémy, záněty a mnoho dalších problémů.

Měření bioenergie
Donedávna se tvrdilo, že se bioenergie nedá měřit. Měření využívá zakončení energetických drah všech našich orgánů na konečcích prstů rukou a nohou, a protože máme tyto končetiny vždy dvě, můžeme měřit obě polarity - jinovou i jangovou. Tím zjišťujeme nejen množství bioenergie, ale i vzájemnou harmonii našich orgánů, která znamená zdraví, zatímco disharmonie je vždy příčinou onemocnění.

Toto měření bylo provedeno lékařským přístrojem PROGNOS, vyvinutým kosmickým výzkumem - ve svém software má dvanáct miliónů měření, takže jeho přesnost je bezkonkurenční. Aby bylo testování objektivní, je třeba provést celou řadu měření. Měření léčivého hrnku se spirálou se prováděla mnohokrát, zrovna tak samotné spirály. Bylo zjištěno, že už za několik minut se projevil příznivý účinek. Nejlepší prověrkou je však denní praxe uživatelů a v neposlední řadě jednoduché pokusy na přírodě - zalévejte kontrolní semínka, např. řeřichy nebo hrachu, vodou aktivovanou v hrníčku a druhá semínka vodou neaktivovanou. Výsledky vás nejlépe přesvědčí.

Recenze

Recenze produktu Léčivá konvice s ratanem /písková matná/

Diskuze

Diskuze k produktu Léčivá konvice s ratanem /písková matná/

Přidat nový příspěvek do diskuze