Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Sportovní potřeby » Fitness náramek a hodinky

LAMAX WatchY2 Black dětské chytré hodinky s GPS černé

Kód výrobku: 450172

Chytré hodinky pro bezpečí vašicj nejmilejších.

Více informací

Běžná cena: 3 290 Kč
2 890 Kč
Ušetříte: 12 % (400 Kč)

Skladem už jen 1 - 2 kusy

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace LAMAX WatchY2 Black dětské chytré hodinky s GPS černé

Dětské chytré hodinky …protože děti jsou to nejcennější

S dětskými chytrými hodinkami WatchY2 jste stále ve spojení – ať už jsou vaše děti ve škole, u babičky nebo objevují svět s kamarády. Díky jednoduchému ovládání vám snadno pošlou hlasovou zprávu a zabudovaná GPS se postará o to, že se nikam nezatoulají. Pro případy malé i velké nouze jsou pak hodinky vybavené SOS tlačítkem. Máte tak jistotu, že se vám vždy dovolají a budou v pořádku.

Bezpečnostní zóny …protože svět je občas až příliš velký

Díky funkci bezpečnostních zón máte jistotu, že děti v pořádku dorazily tam, kam měly – ke kamarádce, babičce, na kroužek nebo do školy. Můžete si nastavit libovolný počet zón, které díky mobilní aplikaci LAMAX Tracking poskytují informace o vstupu i opuštění každé z nich.

GPS aktuální poloha a historie pohybu …protože maminku můžu nechat doma

Pocit samostatnosti je u dětí důležitější, než se může na první pohled zdát. Nechme být děti dětmi a dovolme jim bezpečně objevovat svět jejich očima. S WatchY2 vždy víte, kde se nachází a kdykoliv jim můžete přijet na pomoc. S funkcí historie pohybu máte zároveň přehled nad pohybem, aniž byste zklamali jejich důvěru.

SOS tlačítko …protože jsem na dosah, když mě potřebuje

SOS zavolání pomocí jednoho tlačítka je zárukou, že se vždy dozvíte vše důležité jako první. Ať už se jedná o velké či malé nebezpečí, jako je zmeškaný autobus nebo zapomenutý domácí úkol, pro svoje dítě jste na dosah ruky po celý den.

Hlasové a textové zprávy …protože na rodině záleží

Nemusí jít vždy o stav nouze. Díky WatchY2 můžete být se svými dětmi v kontaktu po celý den. Občas stačí krátká textová zpráva, jindy až 15vteřinový hlasový vzkaz, který vám umožní novou zábavnou formu komunikace s vaším potomkem.

Vlastní servery v Evropě …protože ochranu dat bereme vážně

Jako jediný výrobce v Evropě dbáme na bezpečí Vašich dětí na maximální možné úrovni nad rámec zákona o ochraně osobních údajů (GDPR). Všechny naše servery, na nichž je závislý provoz aplikace, provozujeme přímo v naší data centrále, v samém srdci Evropy. Díky tomu nemusíte mít obavu o ztrátu nebo zneužití dat o pohybu vašich dětí. Bezpečnost navíc podporujeme mezinárodními certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD, které naše data centrála získala.

SIM karta ZDARMA

Ve spolupráci s T-Mobile Vám ke každým hodinkám přibalíme SIM kartu, díky které můžete komunikovat s vaší ratolestí ihned po rozbalení, a to zcela bez závazku a dalších nákladů.

Prostředí hodinek

Děti si WatchY2 zamilují. Díky dotykovému ovládání je komunikace jednoduchá a hlavně zábavná.

WatchY2 a LAMAX Tracking App i v češtině

Aplikaci s českým rozhraním stáhnete pro systémy iOS a Android.

Vlastnosti

  • Pouze povolené kontakty – Na WatchY2 se dovolají pouze Vámi nastavená telefonní čísla. Nastavit lze až 20 kontaktů, na které lze zároveň volat přímo z hodinek.
  • Vodotěsnost – Déšť, mytí rukou, ani vodní radovánky nevyřadí WatchY2 z provozu.
  • Výdrž až 100 hodin – Kvalitní baterie s až 3× větší výdrží oproti konkurenci zaručujeme provoz od 35 do 100 hodin v závislosti na nastavení četnosti lokalizace.
  • Přesná lokalizace – WatchY2 využívají pro přesné určení polohy několik technologii najednou. Jedná se o GPS, GSM, Wi-Fi.
  • Aktuální poloha a historie pohybu – Bez nutnosti platit další poplatky za servery máte přehled nad pohybem, a to i zpětně až 30 dní.
  • Vypnutí přes aplikaci – Pokud je v hodinkách vložená SIM karta, lze je vypnout pouze odesláním požadavku z aplikace.
  • Krokoměr – Nejen počet kroků na displeji hodinek, ale i možnost zobrazení spálených kalorií a ušlou vzdáleností za poslední týden, Vám dá přehled nad aktivitou dětí, který naleznete v mobilní aplikaci LAMAX Tracking.
  • Dotykový displej – Barevný 1,3" dotykový displej je pro dnešní děti samozřejmostí.
  • Zdravotně nezávadné materiály – Pásek i samotné tělo hodinek jsou vyrobeny ze zcela zdravotně nezávadných materiálů, silikonu a tvrdého plastu. Neobsahují tak ftaláty ani jiné tělu nebezpečné látky.
  • Google Maps – Používáme celosvětově nejpoužívanější a nejpopulárnější mapové podklady od společnosti Google™.

Informace o produktu

Výrobce: ELEM6
Značka: LAMAX
Kód výrobku: 453026
Kód EAN: 8594175354034
Držitel rozhodnutí: ELEM6

Recenze

Recenze LAMAX WatchY2 Black dětské chytré hodinky s GPS černé

Diskuze

Diskuze LAMAX WatchY2 Black dětské chytré hodinky s GPS černé

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám