Podrobné informace

Swiss LAKTOBACILY JUNIOR obsahují kombinaci 5 kmenů probiotických kultur, extrakt z plodu fenyklu a selen, který přispívá s posílení imunity.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: SWISS
Produktová řada: Laktobacily Imunit
Kód výrobku: 233263
Kód EAN: 8594059733603
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Swiss IMUNIT® LAKTOBACILY JUNIOR obsahují jedinečnou účinnou složku Jogokult™ FENYKL (kombinace 5 kmenů probiotických kultur, extrakt z plodu fenyklu a selen), která díky obsahu extraktu z plodu fenyklu účinně doplňuje pozitivní účinky obsažených probiotických mikroorganismů (Lactobacillus rhamnosus, Bifi dobacterium bifi dum, Lactobacillus casei, Bifi dobacterium longum, Lactobacillus acidophilus). Navíc, obsažený selen přispívá s posílení imunity.

Swiss IMUNIT® LAKTOBACILY JUNIOR jsou vhodné

  • pro děti od tří let
  • během a po užívání antibiotik
  • při posilování obranyschopnosti organismu (fenykl obecný, selen)
  • pro přirozenou a šetrnou regulaci trávení (fenykl obecný)

Složení tobolky

Celkový obsah probiotik 1 x 109 cfu/tbl.* 5 kmenů / 1 miliarda laktobacilů a bifidobakterií v tabletě* (L. rhamnosus, B. bifidum, L. casei, B. longum, L. acidophilus). Živé probiotické mikroorganismy jsou chráněny enkapsulací. sorbitol, xylitol (sladidla), inulin, extrakt z plodu fenyklu obecného (Foeniculum vulgare), aroma jahoda (látka zvýrazňující aroma), probiotická směs: Lactobacillus rhamnosus 0,55 x 109 CFU/tbl.*, Bifi dobacterium bifidum 0,2 x 109 CFU/tbl.*, Lactobacillus casei 0,15 x 109 CFU/tbl.*,Bifi dobacterium longum 0,05 x 109 CFU/tbl.*, Lactobacillus acidophilus 0,05 x 109 CFU/tbl.* maltodextrin (excipient k udržení bakteriální koncentrace), kyselina askorbová (antioxidační látky), rostlinný olej (granulační složka); kyselina citrónová (regulátor kyselosti), stearan hořečnatý (lubrikant), přírodní koncentrát z červené řepy (přírodní barvivo), oxid křemičitý (protispékavá látka), sukralóza (umělé sladidlo), selen.

*počet probiotických organismů v navážce/výrobě
CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit)
**doporučená denní dávka 

Doporučené dávkování

**Doporučená denní dávka (2 tablety) celkem obsahuje 2 miliardy aktivních a pro dětský organismus vhodných probiotických mikroorganismů. Tato speciální vrstva chrání aktivní probiotické mikroorganismy při průchodu agresivním prostředím žaludku, rozpouští se, a probiotické mikroorganismy uvolňuje až ve střevech, tj. až v místě očekávaného působení.

Je tedy vhodné užívat jednu až dvě tablety denně. Tableta se pro vyšší účinnost doporučuje nechat volně rozpustit v ústech. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Recenze (2)

Recenze produktu SWISS Imunit Laktobacily Junior 60+12 tobolek ZDARMA

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (6)

100 %

Dobrá chuť

  • Dobrá chuť

(8) (7)

100 %

Výhodné balení a cena Výborný doplněk při léčbě antibiotiky

  • Dobrá chuť
  • Snadno rozpustné

Diskuze (5)

Diskuze k produktu SWISS Imunit Laktobacily Junior 60+12 tobolek ZDARMA

Přidat nový příspěvek do diskuze

(3) (5) (0) 16/07/2015

Hana P. - Laktobacily

Na doporučení jsem koupila Laktobacily imunit pro malého, protože jsme měli antibiotika, tak jsme to kakání potřebovali trochu ukočírovat. Malý to i bez problémů papká je to ochucené a už se nám začínjí ty střeva upravovat a je to mnohem mnohem lepší. Jsem za něho ráda, bobek můj.

Vstoupit do diskuze

(2) (4) (0) 12/01/2012

Vlasta U. - zažívací problémy

Na zažívání to nejlepší co jsem zatím vyzkoušla. Jiné laktobacily mi tolik nepomohly.

Vstoupit do diskuze

(3) (3) (0) 07/12/2011

Petra V. - laktobacily

Užívám preventivně proti častým mykozám a zatím mi to skvěle pomáhá.

Vstoupit do diskuze

(4) (3) (0) 03/12/2011

Aneta V. - Laktobacily Swiss Imunit

Tento produkt doporučuju. Jde o kombinaci probiotik a prebiotik a to je na správné zažívání nejlepší. Kupuju klasické i junior pro děti.

Vstoupit do diskuze

(5) (3) (0) 23/11/2011

Marie V. - Laktobacily

Dva roky jsem trpěl zažívacími problémy. Jak zácpou, tak i občasnými průjmy. Pořád něco. Pomohly mi Laktobacily IMUNIT. Je třeba brát pravidelně, ale kromě zažívání pociťuju i zlepšení imunity a konečně se cítím dobře.

Vstoupit do diskuze