Podrobné informace

Ochaňte před sluncem i tu nejcitlivější pokožku - lehký gel je určený pro kůži se sklonem ke sluneční alergii a Mallorka-akné.

Informace o produktu

Výrobce: STADA PHARMA CZ s.r.o.
Značka: LADIVAL
Kód výrobku: 216511
Kód EAN: 4011548013731
Držitel rozhodnutí: STADA PHARMA CZ s.r.o.

Pokožku chrání před spálením a poškozením kůže. Voděodolný.

Ladival na alergickou pokožku je ideální ochranou před sluncem díky recepturám, které obsahují jen nezbytně malé množství obsažených látek a jen nezbytně nutný počet obsažených látek. Lehký gel se rychle vstřebává, nelepí a chrání okamžitě po nanesení. Kombinace velmi kvalitních UV filtrů poskytuje účinnou ochranu před zarudnutím. Navíc obsahuje jedinečnou kombinaci kvalitních antioxidantů a může ochránit kůži před předčasným stárnutím kůže a odbouráváním kolagenu, způsobeným infačerveným zářením A. Opalovací gely Ladival neobsahují tuky, emulgátory, jsou bez parfemace, bez obsahu barviva konzervačních látek. Všechny přípravky Ladival pro alergickou pokožku mají vodní základ (Hydro).

  • Speciální ochrana pro kůži náchylnou k alergii
  • UVA a UVB ochrana
  • Chrání před škodlivými následky IR-A záření
  • S antioxidanty a vitamíny na ochranu kožních buněk.

Před sluněním nanést dostatečně silnou vrstvu. Příliš malá vrstva gelu snižuje ochranný účinek. Opalovací přípravky Ladival? se snadno roztírají a rychle se vstřebávají do vrchní vrstvy pokožky. Důležité je nanést dostatečné množství. Na základě metody měření faktoru UV-B je zadáno množství 2 mg najeden centimetr čtvereční. Odhadneme-li toto množství, získáme potřebu cca 25 mililitrů na aplikaci na celé tělo, což odpovídá přibližně množství dvou vlašských ořechů. Pravidelně opakovat, aby byla zachována ochrana, zejména po koupání.

Batolata a malé děti chraňte před přímým sluncem a používejte oblečení a ochranu proti slunci s vysokým ochranným faktorem. Ani produkty s vysokým SPF neposkytují kompletní ochranu. Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci. Nadměrné slunění představuje vážné zdravotní riziko.

Recenze (7)

Recenze produktu LADIVAL OF 50+ Gel alergická kůže 200 ml

Recenze od 7 uživatelů s celkovým hodnocením 95 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (4)

100 %

(5) (4)

100 %

(3) (7)

100 %

(7) (4)

80 %

voděodolný,vysoká ochrana

  • alergickou kůži
  • bez parfému
  • voděodolný
  • zatím nevím,nevyzkoušeno

(6) (4)

80 %

na první pohled výborný, příjemná vůně, ihned se vsakuje, nelepí, ještě ho musíme vyzkoušet na slunci

(6) (4)

100 %

(4) (5)

100 %

Výborné k moři, alergie na sluníčko se neprojevila.

Diskuze

Diskuze k produktu LADIVAL OF 50+ Gel alergická kůže 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze