Podrobné informace

Zubní pasta k vytvrzení a zesílení zubní skloviny.

Informace o produktu

Výrobce: ARCAM GMBH
Značka: LACALUT
Kód výrobku: 7270
Kód EAN: 4010439200878
Držitel rozhodnutí: ARCAM GMBH

Popis:
LACALUT Fluor
- Medicinální zubní pasta s natriumfluoridem k ochraně proti zubnímu kazu a k odstranění plaku, s olafluorem ke zpevnění zubní skloviny.

Informace o výrobku:
Základní předpoklad pro celkovou ústní hygienu je a zůstává nepřetržité čištění zubů a péče o dásně. Speciální substance obsažené v Lacalut Fluor odstraňují bakterie a zubní povlak, hlavní příčiny zubního kazu a onemocnění dásní.

Na základě specifické kombinace natriumfluoridu a olafluoru jsou fluoridy rychle zabudované do zubní skloviny. Fluoridy mohou přispívat, jak bylo prokázáno, k zastavení tvorby zubního kazu. Remineralizačním účinkem laktátu, alumínia a fluoridu se posiluje zubní sklovina a právě ta je schopna odolávat zubnímu kazu.

Aminfluorid (organický fluorid) obsahuje ionty, které se zabudovávají do zubní skloviny.Porózní místa, která jsou kyselinou dál jitřená (otvíraná),jsou těmito ionty nahrazená a vrchní plocha zubů je zase hladká.

Recenze (3)

Recenze produktu Lacalut zubní pasta alum.fluor.75ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (5)

100 %

(5) (5)

100 %

(6) (4)

100 %

dobrá

Diskuze (1)

Diskuze k produktu Lacalut zubní pasta alum.fluor.75ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(6) (4) (0) 05/09/2005

Gabriela P. - Lacalut

Prosím o sdělení, zda aluminiumflorid či aluminiumhydrixid obsažené v zubní pastě Lacalut mohou způsobit černání jazyka. Díky a zdravím. G.Pechová

Vstoupit do diskuze