Podrobné informace

Ochranný solární sprej pro děti s nejvyšší ochranou před UVA/UVB zářením. SPF 50+ nejvyšší ochrana před spálením kůže.

Informace o produktu

Výrobce: LA ROCHE-POSAY S.A.
Značka: HELIOS
Kód výrobku: 107567
Kód EAN: 3337872410789
Držitel rozhodnutí: LA ROCHE-POSAY S.A.

Užití
Kůže je chráněna před spálením, ale také před dalšími kožními reakcemi a poškozením buněk způsobeným UV zářením. Obsahuje termální vodu z La Roche-Posay, která díky přirozeně vysokému obsahu selenu působí proti volným radikálům.

Aplikace
Dle potřeby, aplikace alespoň 30 minut před expozicí a opakovat dle potřeby.

Nadměrná expozice slunečnímu záření je nebezpečná. Vyhýbat se expozici v době nejvyššího slunečního žáru. Nevystavovat slunci děti mladší 3 let. Podle typu kůže zvolit správný ochranný faktor.

Dermatologicky testováno. Exkluzivní filtrační systém s Mexoryl SX a Mexoryl XL. Hydratační, velmi hedvábná textura, nemastná textura. Voděodolná. Nezpůsobuje komedony.

Účinné látky
Mexoryl SX
Mexoryl XL

Značka La Roche-Posay více jak 30 let spolupracuje s dermatology po celém světě a vytváří tak kosmetické přípravky, které jsou šetrné pro citlivou pleť. Kosmetika La Roche-Posay má své kořeny v malé francouzské vesnici, v centru francouzského regionu La Vienne, kde se nachází pramen s blahodárnými účinky na pokožku. Pochází z dešťové vody, která se filtruje přes křídové skály a obsahuje v sobě dostatek selenu. Spolu s hlubinnou vodou, která přes více jak 1700 let protéká hlubokým pískem cenomanského původu, spoluvytváří perfektní složku a nenahraditelnost produktů značky La Roche-Posay. Již v roce 1869 vznikly v malebné vesničce uprostřed francouzského regionu La Vienne největší lázně, které se specializují na kožní problémy a podílí se na vyléčení více jak 8000 lidí ročně. Spousta výzkumů a spokojenost mnohých zákazníků dokazují, že značka La Roche-Posay má nespornou důvěryhodnost s 25 000 dermatology, kteří přípravky doporučují každodenně po celém světě.

Recenze

Recenze produktu LA ROCHE Anthelios D. pediatric 50+ aerosol 17112071

Diskuze

Diskuze k produktu LA ROCHE Anthelios D. pediatric 50+ aerosol 17112071

Přidat nový příspěvek do diskuze