Podrobné informace

Preparát obsahuje práškový kořen rostliny kudzu (Pueraria lobata) obohacený o extrakt z jejího kořene a je zdrojem rostlinných izoflavonoidů.

Informace o produktu

Výrobce: PHARMA ACTIV CZECH S.R.O.
Značka: PHARMA ACTIV
Kód výrobku: 8985
Kód EAN: 5905094645067
Držitel rozhodnutí: PHARMA ACTIV CZECH S.R.O.

Kudzu je preparát, který pochází z čínské tradiční medicíny a je znám již po staletí. Mimo jiné se v posledních letech používá Kudzu také z hlediska zmírňování projevů menopauzy a klimakteria.

Doporučené dávkování

Dospělí - 1 kapsle 1 až 2 krát denně během jídla, zapít sklenicí vody.

Složení produktu

práškový kořen rostliny kudzu (Pueraria lobata), výtažek z kořene rostliny kudzu (Pueraria lobata), želatina (obal kapsle), protispékavá látka - hořečnaté soli mastných kyselin.

Denní dávka obsahuje

  • 1 kapsle

práškový kořen rostliny kudzu - 345 mg, výtažek z kořene rostliny kudzu standardizovaný na obsah min. 40 % rostlinných izoflavonů - 150 mg (v tom min. 80 mg rostlinných izoflavonů)

  • 2 kapsle

práškový kořen rostliny kudzu - 690 mg, výtažek z kořene rostliny kudzu standardizovaný na obsah min. 40 % rostlinných izoflavonů - 300 mg (v tom min. 160 mg rostlinných izoflavonů)

Věnujte pozornost

Produkt je určen dospělým. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem.

Recenze (3)

Recenze produktu PHARMA ACTIV Kudzu 60 kapslí

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 87 %.

Přidat recenzi produktu

(9) (7)

100 %

(8) (4)

60 %

mám ho teprve 3 dny, tak ještě nemohu hodnotit

(7) (6)

100 %

Jsem spokojená je perfektní

Diskuze (1)

Diskuze k produktu PHARMA ACTIV Kudzu 60 kapslí

Přidat nový příspěvek do diskuze