Podrobné informace

Hydrokoloidní krytí

Informace o produktu

Výrobce: LABORATOIRES URGO S.A., DIJON
Značka: ALGOPLAQUE
Kód výrobku: 22080
Kód EAN: 8594029691001
Držitel rozhodnutí: LABORATOIRES URGO S.A., DIJON

Hydrokoloidní krytí pro místní ošetření proleženin a dalších mírně exsudujících ran ve stádiu granulace. Vysoká poddajnost spolu se zesíleným okrajem předurčuje ALGOPLAQUE Border především k ošetřování nepříznivě lokalizovaných ran (sakrální oblast, pata apod.) vystavených tření.

ALGOPLAQUE Border je sterilní hydrokoloidní krytí se zesíleným okrajem, které tvoří hydrokoloidní složka nanesená na ochranný podklad.

Vlastnosti

Krytí ALGOPLAQUE Border je tvořeno hydrokoloidem, který se při kontaktu s exsudátem z rány přemění ve vlhký gel, který celou postiženou oblast překryje, a tak vytváří příznivé podmínky pro proces hojení ve vlhkém prostředí. Je hypoalergenní a díky své adhezivitě k okolí léze může zůstat na místě v průměru 3 až 4 dny. Frekvenci převazů určuje ošetřující lékař podle stadia vývoje rány. Zesílený okraj odstraňuje nutnost používat sekundární fixaci krytí. Výborná ochrana proti vnějším vlivům a při kontaktu s vodou (sprcha, koupel). Průhledný podklad umožňuje kontrolu rány. Vysoce poddajný, s velkou absorpční schopnosti.

Použití

Vysoká poddajnost spolu se zesíleným okrajem předurčuje ALGOPLAQUE Border především k ošetřování nepříznivě lokalizovaných ran (sakrální oblast, pata apod.) vystavených tření.

Recenze

Recenze produktu Krytí Algoplaque Border 14x14cm 10ks ster.hydrok.

Diskuze

Diskuze k produktu Krytí Algoplaque Border 14x14cm 10ks ster.hydrok.

Přidat nový příspěvek do diskuze