Oblíbené položky

Kozí mléko sušené plnotučné 400g BIO produkt

Kód výrobku: 93195
Plnotučné kozí mléko, vyrobené z vysoce kvalitního pasterizovaného mléka. Obsahuje minerální soli, stopové prvky. Vhodná alternativa kravského mléka.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Kozí mléko sušené plnotučné 400g BIO produkt

Plnotučné kozí mléko, vyrobené z vysoce kvalitního pasterizovaného mléka. Obsahuje minerální soli, stopové prvky. Vhodná alternativa kravského mléka.

Informace o produktu

Výrobce: Abel Plus spol. s r.o.
Kód výrobku: 93195
Kód EAN: 8588002526015
Držitel rozhodnutí: Abel Plus spol. s r.o.

Účinky
Kozí mléko působí kladně na výstavbu a obnovu buněk, zúčastňuje se na jejich ochraně před škodlivými vlivy prostředí a tím napomáhá většímu zdraví a kondici. Výhodou sušeného kozího mléka je, že si připravíte jen tolik mléka, kolik spotřebujete.

Kozí mléko je biologicky cenným nápojem, který obsahuje minerální soli vápníku, hořčíku, sodíku, draslíku a forsforu, solí stopových prvků (mědi, zinku, manganu, titanu, chrómu a kobaltu) a vitamíny. V porovnání s kravským mlékem má nižší obsah železa, kobaltu, vit. B, kyseliny listové a neobsahuje as. kasein, naopak má vyšší obsah fosforu a vápníku, vitamínu D a riboflavinu. Výhodou je i nižší obsah sodíku. Množství bílkovin je vyšší než v kravském mléku, důležitý rozdíl je v jejich složení - to je pravděpodobně důvod, proč organismus některých lidí snáší kozí mléko podstatně lépe než mléko kravské.

Z výzkumů vyplývá, že kozí mléko pozitivně působí

  • na nervovou soustavu, jeho pravidelná konzumace vede ke snížení nervozity, stresu, úzkostí a deprese, zmírňuje poruchy spánku
  • kozí tuk příznivě působí při kloubních onemocněních, na čemž se podílí obzvlášť kyselina mléčná
  • lehko absorbovatelný mléčný tuk a bílkoviny společně s volnými aminokyselinami významně regulují vlhkost pleti, pozitivně působí pří kožních onemocněních
  • kozí mléko má větší procento mastných kyselin se středním a krátkým řetězcem, které mají možný vliv na srážlivost krve v cévách (ochrana před infarktem). Snižují hladinu lipoproteinů a tím i riziko arteriosklerózy a zlepšují imunitní systém
  • pozitivně působí při astmatických onemocněních

Pro přípravu kávy, mléčných nápojů, koktejlů, kakaa, přípravu polévek, omáček, pudingů a kaší, na pečení do těsta, náplní apod., pro přípravu výživné snídaně s cereálními výrobky.

Dávkování
10 - 12,5g sušeného kozího mléka rozmícháme v malém množství vlažné vody na kasičku a doplníme do 100ml. Doporučujeme použít mixér.

Účinné látky
Minerální látky
Stopové prvky
Vitaminy
Kys. Listová

Recenze

Recenze produktu Kozí mléko sušené plnotučné 400g BIO produkt

Diskuze

Diskuze k produktu Kozí mléko sušené plnotučné 400g BIO produkt

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám