Oblíbené položky

Kozí mléko sušené holandské 26g - diskuze

Kód výrobku: 88374

100 % 1 recenze

Kozí mléko je výživná alternativa pro ty, kteří mají problémy s trávením kravského mléka.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze (1)
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Kozí mléko sušené holandské 26g

Kozí mléko je výživná alternativa pro ty, kteří mají problémy s trávením kravského mléka.

Informace o produktu

Výrobce: OLIMPEX
Kód výrobku: 88374
Kód EAN: 8594004011695
Držitel rozhodnutí: OLIMPEX

Kozí mléko je výživná alternativa pro ty, kteří mají problémy s trávením kravského mléka. Kozí mléko obsahuje menší tukové kuličky než mléko kravské a je velmi dobře snášeno dětmi, které nejsou schopny konzumovat kravské mléko. Rovněž je vhodné pro všechny uživatele, kteří mají trávící problémy při užívání kravského mléka. Kozí mléko může být rovněž vhodné pro ty, kteří už někdy měli ekzémy, sennou rýmu, astma nebo jiné alergické poruchy kvůli alergii na kravské mléko.Kozí mléko je ideální : Jako výživná přírodní strava pro všechny, kteří jsou citliví, nebo mají alergii na kravské mléko, které jim způsobuje průjem, nadýmání, ekzémy nebo astma. Pro svou výbornou stravitelnost je kozí mléko ideální stravou pro děti, lidi se zažívacími poruchami a pro rekonvalescenty. Jeho stravitelnost je přisuzována jiné stavbě kaseinu než je tomu u mléka kravského. Zejména pro děti, které mají problémy se stravitelností kravského mléka je kozí mléko jemnější přírodní alternativou.

Kozí mléko je rovněž výborný zdroj biologického vápníku, kterého obsahuje o více než 13 % více než mléko kravské. Kozí mléko není ideálním řešením pro uživatele, kteří mají nesnášenlivost na laktózu. Mnoho lidí trpí bolestmi hlavy, způsobenými zejména tzv. migrénou. Příčiny nejsou povětšině známy, proto je také velmi nesnadné zajistit lék k jejímu léčení. Poslední výzkumy poukazují i na možnost toho, že migréna může mít alergický původ. Podle anglické lékařky M.Chaimersové byla u některých pacientů trpících migrénou zjištěna alergie na kravské mléko a po jeho nahrazení mlékem kozím se jejich stav výrazně zlepšil.

Při vzniku dětských alergii se největší role přičítá obsahu kaseinu, což je bílkovinná frakce obsažená v kravském mléku. Uvádí se, že lidská populace je v 60 až 70 % případů alergická na tyto bílkoviny. Vzhledem k tomu, že kozí mléko má odlišné složení a odlišný podíl bílkovinných frakcí, je povětšinou snášeno bez problémů jak u dětí, tak u dospělých.

Pudr z kozího mléka dodávaný společnosti Olimpex je vyráběn v Holandsku z čerstvého kozího mléka vyprodukovaného ve šlechtěných chovech na biologicky zdravých pastvinách. Mléko je ošetřeno předepsaným způsobem, tak, že nedochází ke snížení jeho nutriční a výživné hodnoty ani jeho gastronomická kvalita netrpí pachem, který bývá v malých chovech u kozího mléka běžný. Neobsahuje žádné přísady, pouze je zbaveno vody do hodnoty v sušině 5 %.

Složení:
ve 100g prášku draslík 1450 mg, vápník 950 mg, fosfor 800 mg, hořčík 100 mg, zinek 3 mg, železo 0,2 mg, měď 100 µg

Způsob přípravy:
Obsah sáčku smíchejte s malým množstvím vody. Doplňte na 200 ml a dobře rozmíchejte.

Balení:
1 sáček 26 g

Upozornění:
Doplněk stravy. Kozí mléko není vhodné jako jednostranná strava pro kojence do jednoho roku stáří zejména pro nižší obsah železa. Naopak je vhodné jako součást dětské stravy po jednom roce věku dítěte, pokud je chuť a zdraví jedince v pořádku. Skladujte v suchu při teplotě do 24°C.

Recenze (1)

Recenze produktu Kozí mléko sušené holandské 26g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Kozí mléko sušené holandské 26g

Přidat nový příspěvek do diskuze

Zkušenosti uživatelů

100 % 15/01/2013

Více

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám