Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Doplňky stravy » Doplňky stravy na klouby a kosti » Doplňky stravy pro kosti

Doplňky stravy pro kosti HYALGEL a BIOTTER

Pečujte o své kosti a ve stáří se vám odmění! Díky zdravým kostem můžeme žít plnohodnotný život bez omezení. Věkem lidské kosti řídnou a ohrožené jsou zejména ženy. Sedavý způsob života a nedostatek vápníku kostem nepřidávají. Proto je důležité dodržovat přísun vhodných vitamínů a minerálů, které jsou obsaženy v běžné stravě. Pohodlněji je doplníte prostřednictvím potravinových doplňků.

hyalgel biotter

Doplňky stravy pro kosti - detailní popis

Želatina je velkým zdrojem bílkovin, důležitých pro stavbu kolagenu, který z 95% tvoří veškeré kosti v našem těle. Kolagen a vitamíny potřebné pro výživu kloubů jsou důležitými prvky pro správnou činnost kloubního aparátu a dalších částí lidského těla.

Želatina na klouby a kosti byla užívána od pradávna. Můžeme se s ní setkat v kuchyni, kde je užívána pro běžnou spotřebu nebo ji naleznete v tyčinkách pro sportovce. V současné době jsou z želatiny často vyráběny bonbóny pro děti a v hojné míře doplňky stravy.

Želatina je vhodná pro sportovce, děti, seniory, lidé s fyzicky namáhavým zaměstnáním a osoby s nadváhou.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám