Podrobné informace

KOSMODISK PRESTIGE masážní pás do auta je speciální model Kosmodisku, který se upevňuje na sedadla vozidel (osobních aut, nákladních vozů, autobusů).

Informace o produktu

Výrobce: STUDIO MODERNA S.R.O.
Značka: KOSMODISK
Kód výrobku: 109746
Kód EAN: 3831034510053
Držitel rozhodnutí: STUDIO MODERNA S.R.O.

S Kosmodiskem těmto bolestem předejdete.

Balení KOSMODISK PRESTIGE obsahuje: masážní pás Kosmodisk a odolný potah z polyamidového mikrovlákna.

Masáží svalů v blízkosti páteře dochází k jejich stimulaci a zahřátí. Svaly se lépe prokrví, a tím se uvolní jejich napětí způsobující bolest. KOSMODISK PRESTIGE redukuje bolest zad a páteře způsobenou dlouhým a nepohodlným sezením v autě. KOSMODISK PRESTIGE vyniká vedle jedinečného systému KOSMODISK® také svým skvělým designem přizpůsobeným venkovním podmínkám. Tento výrobek doporučujeme všem řidičům a jejich spolujezdcům, kteří prosedí dlouhé hodiny v autě. Je vhodný pro všechny, nejen pro ty, kteří již trpí chronickou bolestí zad. KOSMODISK PRESTIGE Vám v autě zaručí opravdové pohodlí. Vyrábí se ve 3 barevných provedeních: světle modré, tmavě modré nebo béžové.

Blahodárně působí proti bolestem zad a páteře. Masíruje záda a bedra během řízení. Zajišťuje zádům potřebnou oporu. Zvyšuje komfort při řízení. Jeho upevnění je snadné a rychlé. Je vyroben ze tří masážních pásů Kosmodisk, které jsou potaženy odolným potahem z polyamidového mikrovlákna. Na výrobek poskytujeme 30denní záruku vrácení peněz.

KOSMODISK PRESTIGE masážní pás do auta můžete používat na obou předních sedadlech. Masážní pás upevněte na sedadlo tak, aby jeho hladká strana směřovala směrem k sedadlu a žebrovaná strana směrem k Vašim zádům, tak aby s ní záda byla během jízdy v kontaktu. Potah pásu je vyroben ze dvou vrstev a díky impregnaci je voděodolný. Vysoce kvalitní materiál potahu se vyznačuje vysokou životností, je odolný proti vyblednutí i poškození a snadno se čistí. Během jízdy nenoste pásek, mohl by zničit masážní pás.

KOSMODISK® je klinicky testovaná zdravotní pomůcka, která pomáhá ulevit od bolesti zad a páteře. Výsledky výzkumu zaznamenaly zlepšení stavu až u 80% testovaných osob. Kosmodisk působí přímo v místě bolesti páteře a je navržený tak, aby vám poskytl úlevu při práci, oddychu, sportu či jiných činnostech každodenního života. KOSMODISK® nemá nežádoucí účinky a může být úspěšně kombinován s mnoha terapeutickými metodami, tradičními i alternativními. Kosmodisk funguje díky svému jedinečnému tvaru a nepoužívá žádné přídavné zdroje energie (baterie ani magnety).

Recenze

Recenze produktu KOSMODISK Prestige Masážní podložka do auta

Diskuze

Diskuze k produktu KOSMODISK Prestige Masážní podložka do auta

Přidat nový příspěvek do diskuze