Podrobné informace

Pro uvolnění napnutých svalů v oblasti krku, beder a kolen jsme vyvinuli jedinečný masážní polštářek KOSMODISK LIFE.

Informace o produktu

Výrobce: STUDIO MODERNA S.R.O.
Značka: KOSMODISK
Kód výrobku: 109747
Kód EAN: 3831034512316
Držitel rozhodnutí: STUDIO MODERNA S.R.O.

Sedavé zaměstnání s nevhodně nastavenou polohou desky pracovního stolu způsobuje, že stále více lidí trpí bolestmi v oblasti krční a bederní páteře. Pro uvolnění napnutých svalů v oblasti krku, beder a kolen jsme vyvinuli jedinečný masážní polštářek KOSMODISK LIFE. Pomocí něj předejdete problémům, které by zanedlouho vyžadovaly dlouhodobou odbornou léčbu.

KOSMODISK LIFE multifunkční masážní polštářek je speciálně určen na masírování krku, zad a kolen, a to ve dvou nastavitelných rychlostech. Polštářek je vyplněn 100% polyurethanovou pěnou a je chráněn příjemným plyšovým potahem. Hodí se do bytu nebo kanceláře. Skvěle poslouží i na cestách.

Podpěra krku: Během masáže fixuje polštářek krk v jeho přirozené poloze.

Podpěra zad: Podpírá záda v oblasti kříže.

Podpěrka kolen: Rozptyluje nepříjemný tlak na zadní straně kolen.

Rozměry: délka 31 cm, průměr 13 cm

Jemně masíruje krční a bederní páteř a oblast pod koleny. Uvolňuje tlak ve svalech a odstraňuje bolest. Zajišťuje nohám, zádům a krku správnou oporu během odpočinku. Polštářek je velice skladný, lehký a nenápadný. Je napájen dvěma bateriemi. Na výrobek poskytujeme 30denní záruku vrácení peněz.

Polštářek je napájen dvěma 1,5V bateriemi, které však nejsou součástí balení. Polštář čistěte jen jemným navlhčeným hadříkem. Nedopusťte, aby se do polštářku dostala voda nebo jiná kapalina. Uskladňujte masážní polštářek v dodaném plastikovém pytli na suchém a chladném místě. Zabraňte kontaktu polštářku s ostrými hroty nebo jinými předměty, které by mohly porušit jeho povrch.

Bezpečnostní informace: Těhotné ženy, osoby používající kardiostimulátor, lidé trpící cukrovkou, zánětem žil anebo lidé, u nichž je velká pravděpodobnost krvácení, např. z pooperační rány, by se měli o používání polštářku poradit s lékařem.

KOSMODISK® je klinicky testovaná zdravotní pomůcka, která pomáhá ulevit od bolesti zad a páteře. Výsledky výzkumu zaznamenaly zlepšení stavu až u 80% testovaných osob. Kosmodisk působí přímo v místě bolesti páteře a je navržený tak, aby vám poskytl úlevu při práci, oddychu, sportu či jiných činnostech každodenního života. KOSMODISK® nemá nežádoucí účinky a může být úspěšně kombinován s mnoha terapeutickými metodami, tradičními i alternativními. Kosmodisk funguje díky svému jedinečnému tvaru a nepoužívá žádné přídavné zdroje energie (baterie ani magnety).

Recenze

Recenze produktu Kosmodisk Life Masážní polštářek Body Roll

Diskuze

Diskuze k produktu Kosmodisk Life Masážní polštářek Body Roll

Přidat nový příspěvek do diskuze