Podrobné informace

Kombucha - nápoj třetího tisíciletí - napomáhá k léčbě rakoviny a prodlužuje život. Souprava pro výrobu až 200 litrů léčivého nápoje z japonské čajové houby.

Informace o produktu

Výrobce: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.
Značka: KOMBUCHA
Kód výrobku: 103580
Kód EAN: 8594066421210
Držitel rozhodnutí: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.

Užití
Čajová houba Kombucha je královna mezi léčivými čaji. Je to zázračná chemická továrna, kvašením vyrábí z obyčejného čaje zdravý a velmi chutný nápoj, který účinně působí na naše zdraví. Napomáhá k léčbě civilizačních chorob a to i takové, se kterými si dnešní lékařská věda neví rady. Naše těla jsou zanesena toxickými látkami a právě kombucha je umí odstranit. Naše buňky degenerují a právě kombucha je umí regenerovat, našim tělům chybí vitalita a kombucha nám ji dává. Čím dál víc ztrácíme imunitu, kombucha ji účinně podporuje, doplňuje vzácné látky a vitamíny, atd.

Kombucha je symbióza kvasinkových a bakteriálních kultur a produkuje tyto látky - kyselinu glukurónovou, glukonovou, vitamíny B1, B2, B3, B6, B12, a C, L kyselinu mléčnou, kyselinu usninovou, Šťavelovou, octovou, alkohol, oxid uhlIčitý a další složky.

Dávkování
Nápoj pijeme vždy ráno, alespoň 2 dcl nalačno, po každém jídle a dále podle chuti. Nápoj se také s úspěchem používá pro snižování nadváhy, pije se jak chlazený tak i ohřátý. Nápoj obsahuje jen malé procento alkoholu a je proto vhodný i pro děti.

Recenze (4)

Recenze produktu KOMBUCHA souprava pro přípravu 200g

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

(0) (0)

100 %

(0) (0)

100 %

Produkt jsem si vybrala,protože jsem o něm hodně slyšela.

  • Ještě jsem nevyzkoušela.
  • není

(0) (0)

100 %

Kombucha nepotřebuje komentář, snadné použití, podrobný návod a info

Diskuze

Diskuze k produktu KOMBUCHA souprava pro přípravu 200g

Přidat nový příspěvek do diskuze