Podrobné informace

Kolagenové sérum GOLDEN TIME, velmi silý koncentrát kolagenu, napomáhá proti stárnutí pleti, čistý 10 % koncentrát kolagenu.

Informace o produktu

Výrobce: Fermic
Značka: FERMIC
Kód výrobku: 262067
Kód EAN: 8588004160163
Držitel rozhodnutí: Fermic

Kolagenové sérum GOLDEN TIME, velmi silý koncentrát kolagenu,  napomáhá proti stárnutí pleti, čistý 10 % koncentrát kolagenu. Výrobek patří k profesionálním výrobkům v  péči proti stárnutí pleti. Vhodný pro kosmetické salony i pro domácí použítí.

Obdržíte 50 ml čistého koncentrátu kolagenu s aplikátorem na vrásky. Potírejte pomocí aplikátoru inkriminovaná místa (vrásky okolo očí, rtů, na čele).

Nahrazuje náročnou a drahou botox terapii. Balení vydrží na zhruba na 4 měsíce i více. Stačí malinké množství na potření vrásek.

Zařaďte toto vysoce účinné kolagenové sérum do Vaši pravidelné anti-aging péče. Budete spokojená sama se sebou. Není nutné mít vrásky když nemusíte. Darujte si mládí, uberte si pár let.

Koncentrát čistého kolagenu je vhodný pro všechny druhy pleti, zejména vhodné pro zralou pleť nad 30 let a více.

Kolagenové   sérum nabízíme jako čistý koncentrát kolagenu.

S aplikátorem na vrásky. Pomocí aplikátoru potíráme inkriminovaná místa, která potřebujeme omladit. Pro vyšší účinost kolagenu použijeme kosmetický dermaváleček, kterým zapravíme kolagen do pleti.

Kolagenové sérum, čistý koncentrát kolagenu:
Kolagen je nazýván elixír mládí, vyhlazuje pokožku, odstraňuje  s vyplňuje vrásky, zesvětluje  pigmenty v pleti, rozjasní a výrazně omladí pleť. Nanáší se na inkriminovaná místa, vrásky či pigmentové skvrny.

Po nanesení séra  je pokožka viditelně omlazená, pevnější, pružnější, postupně se vyhlazují drobné vrásky. Vysoce koncentrovaný kolagen ochraňuje pleť před volnými radikály a zamezuje tak tvorbě nových vrásek.

Vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť zralou s viditelnými známkami stárnutí. Vhodný i pro velmi citlivou pokožku se sklony k alergiím.

Návod na použití:
Na  vyčištěnou  pleť naneste pomocí aplikátoru kolagenové sérum,  zejména na místa, která potřebujete omladit (vrásky, okolo úst, oči, čelo).
Na inkriminovanou oblast naneste  tenkou vrstvu kolagenu (pomocí aplikátoru vpravte do vrásek, vrásky potřete)  a vpravte kolagen do pleti. Doporučujeme vpravit do pleti pomocí dermaválečku. Při zahájení terapie přejíždějte vrásky pomocí aplikátoru denně nejlépe večer, poté pro udržení efektu postačí 4 x týdně.

Balení: pevná skleněné lahvička z mléčného skla s aplikátoren, na vpravení kolagenu do vrásek. Obsah 50 ml, vydrží až 5 měsíců.

Složení výrobku: 10% čistý rybí kolagen, koncentrát, purified water

Recenze (2)

Recenze produktu Kolagen koncentrát GT 50ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 85 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

70 %

První zkušenost, zatím ho používám krátkou dobu, abych mohla zhodnotit, ale zdá se mi, že po aplikaci kolagenu je pleť pevnější a příjemná na dotyk. Uvidíme, jak bude vypadat po delším používání.

  • příznivá cena

(1) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Kolagen koncentrát GT 50ml

Přidat nový příspěvek do diskuze