Podrobné informace

Kúra proti vypadávání vlasů pro ženy. Napomáhá růstu nových, silných vlasů, zvyšuje jejich sílu a odolnost.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: KLORANE
Kód výrobku: 133175
Kód EAN: 3282779174282
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Účinky
Zvýšené, sezónní a reakční vypadávání vlasů. S obsahem účinných látek z chinovníku a olivovníku, zamezuje vypadávání vlasů, podporuje růst nových silných vlasů, zvyšuje sílu a odolnost vlasů. Laboratoře Klorane vyvinuly specifický dvoufázový vzorec Quinafort Femme, který brzdí vypadávání vlasů, povzbuzuje růst silnějších vlasů a posiluje zakotvení vlasového kořínku ve vlasové pokožce. Účinnost tohoto nového složení spočívá v patentovaném výtažku z chinovníku, který přímo působí na vlasovou pokožku a podporuje mechanismus růstu vlasů. Další důležitou látkou je výtažek z Luštěnice, rostliny přirozeně bohaté na aminokyseliny, díky kterým dochází k obnově keratinu.

Klinické výsledky a výsledky spotřebitelského testu
Vypadávání vlasů je zmírněno, vlasy opět nalézají objem a hustotu. U 90% žen dochází k posílenému růstu vlasu, u 81% žen jsou vlasy silnější. Klinické výsledky měřeny pod dermatologickým dohledem na 30 ženách po 84 dnech užívání. Spotřebitelský test realizován po 1 měsíci užívání na 70 ženách.

Návod k použití
Kúru je možné nanášet na vlhké (po mytí) nebo suché vlasy. Doporučená kůra - 3 x týdně aplikace jedné dávky (ampulky) po dobu 3 měsíců. 1 krabička (balení) obsahuje kůru na 1 měsíc. Tato kúra se doporučuje aplikovat 2x ročně.

Účinné látky
Cyclomethicone
SD alkohol 39-C
Propylene Glykol

Recenze

Recenze produktu KLORANE Quinafort 12x5ml femme - proti vypadávání vlasů

Diskuze

Diskuze k produktu KLORANE Quinafort 12x5ml femme - proti vypadávání vlasů

Přidat nový příspěvek do diskuze