Úvodní strana Na cesty Klíšťata a komáři

Klíšťata a komáři

Sezóna je v plném proudu! Prázdninové počasí láká na výlety, do lesa na houby, koupání, grilování nebo k výpravám do přírody. Užijte si chvilky s rodinou a přáteli bez obav z letních paprsků, komárů, klíšťat a nepříjemných projevů alergie. Na delší cesty si nezapomeňte sbalit i malou lékárničku.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Klíšťata a komáři - detailní popis

Při cestování buďte obezřetní - kromě příjemných zážitků s sebou nese i riziko poškození zdraví, a to jak pro velké, tak i malé cestovatele. Zvlášť, když cestujete do subtropů či tropů nebo do zemí s nízkým hygienickým standardem - vyplatí se opatrnost a případná konzultace s odborníkem.

Doplňkový sortiment

  • Lékárnička na výlety - Zde najdete vše, co budete potřebovat na dovolenou, do přírody nebo výlet. 
  • Opalování - Zčervenání, svědění, pálení – takové mohou být následky spálení kůže od sluníčka. Nejen v létě je zapotřebí chránit svoji pokožku před slunečními paprsky vhodnými opalovacími prostředky.
  • Sezonní alergie - Vysvoboďte své tělo ze spárů alergie. Oddychněte si od nepříjemných příznaků, jakými jsou ucpaný nos, kýchání, svědění či vyrážka. Vychutnejte si oblíbená jídla bez starostí. Současná doba naneštěstí přeje rozkvětu alergií nejrůznějšího druhu.

TIP! Sportujete rádi? Pak se vám určitě bude hodit některá z našich sportovních potřeb. Najdete tu především širokou nabídku sportovních lahví. A to ne jen tak ledajakých... jde o tzv. zdravé lahve, které jsou vyrobené z nezávadného polypropylenu. Zdravá lahev nepáchne a netvoří se na ní plíseň. Je tak vhodná nejen pro děti, ale pro každého, kdo chce žít zdravě.

Cena (Kč)

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka