Podrobné informace

Zubní pasta obsahující Chlorhexidin a Fluorid.

Informace o produktu

Výrobce: AXONIA
Značka: KIN
Kód výrobku: 31168
Kód EAN: 8436026210819
Držitel rozhodnutí: AXONIA
Užití
V případě nadměrné tvorby zubního plaku. Podpůrný přípravek při péči o zánětlivé dásně. Při onemocnění periodontu. Ochrana před zubním kazem. Obsahuje fluorid sodný.
Chlorhexidin, hlavní složka KIN GINGIVAL, zabraňuje růstu mikroorganismů v plaku, čímž podporuje udržet zdravé dásně.
Fluorid, druhá složka KIN GINGIVAL, udržuje sklovinu rezistentní k rozrušujícímu účinku kyselin, které vznikají v plaku a tím zabraňuje vzniku kazu a současně snižuje citlivost zubů.
Dávkování
Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně po dobu 2-3 minut, přednostně po každém jídle a před tím, než jdete spát. Doporučujeme používat jemný kartáček a správnou čistící techniku.
Kontra indikace
Při dlouhodobém používání a při současném používání některých nápojů a jídel, jako např. víno, káva, ale i po kouření cigaret se může objevit změna zbarvení zubů a zubních plomb. Tato změna barvy není trvalá a Váš zubní lékař ji může odstranit.
Fakta
Přítomnost bakteriálního plaku je hlavní příčinou dvou rozšířených onemocnění; onemocnění periodontu (postihuje dásně) a zubního kazu.
Mikroorganismy, které vytvářejí bakteriální plak dráždí dásně a způsobují zánět a krvácení dásní. V pokročilejším stádiu bakterie napadají vazivo a kostní tkáň, což je známo jako zánět periodontu. Tato vážná choroba může vést k uvolnění zubů nebo dokonce i k jejich ztrátě.
Poznámka
Nízká abrazivita znamená, že KIN GINGIVAL zubní pasta je vhodná pro každodenní použití, neboť eliminuje bakteriální plak bez poškrábání skloviny nebo poškození zubů a nedráždí dásně. A navíc, KIN GINGIVAL zubní pasta řeší a eliminuje problém vzniku zápachu úst tím, že působí přímo proti jeho zdroji. Jako doplněk k zubní pastě KIN GINGIVAL doporučujeme používat KIN GINGIVAL ústní vodu.

Recenze

Recenze produktu Kin GINGIVAL zubní pasta 75 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Kin GINGIVAL zubní pasta 75 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze