Podrobné informace

K výplachu úst, zejména při zanícených a krvácejících dásních.

Informace o produktu

Výrobce: AXONIA
Značka: KIN
Produktová řada: Kin
Kód výrobku: 31167
Kód EAN: 8436026210826
Držitel rozhodnutí: AXONIA
Užití
V případě nadměrné tvorby zubního plaku. Podpůrný přípravek při péči o zánětlivé dásně. Při zánětu periodontu. U lidí, kteří mají problémy s normální ústní hygienou, např. po chirurgických zákrocích úst, ortodontické léčbě nebo kvůli fyzickému postižení (paralýza) atd. Ústní antiseptický přípravek před a po chirurgických výkonech. Ochrana před zubním kazem.
Chlorhexidin, hlavní složka KIN GINGIVAL, zabraňuje růstu mikroorganismů v plaku, čímž podporuje udržet zdravé dásně. Fluorid, druhá složka KIN GINGIVAL, udržuje sklovinu rezistentní k rozrušujícímu účinku kyselin, které vznikají v plaku a tím zabraňuje vzniku kazu a současně snižuje citlivost zubů. Obsahuje fluorid sodný.
Dávkování
Používejte dvakrát denně, ráno a večer. Vyplachujte ústa 15ml neředěného roztoku po dobu 30 sekund. Po použití přípravku ústa již nevyplachujte. Přípravek nepolykejte. Můžete použít i ústní irigátor, roztok KIN GINGIVAL nařeďte vodou v poměru 1:1 nebo 2:1.
Kontraindikace
Při dlouhodobém používání a při současném používání některých nápojů a jídel, jako např. víno, káva, ale i po kouření cigaret se může objevit změna zbarvení zubů a zubních plomb. Tato změna barvy není trvalá a Váš zubní lékař ji může odstranit.

Recenze

Recenze produktu Kin GINGIVAL ústní voda 250 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Kin GINGIVAL ústní voda 250 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze