Podrobné informace

Ochrana rukou při práci, sportu i rekreaci.

Informace o produktu

Výrobce: JUWITAL S.R.O
Značka: JUWEA
Kód výrobku: 10993
Kód EAN: 8594010350283
Držitel rozhodnutí: JUWITAL S.R.O

Ochranná kosmetika s JUWIMem urychluje obnovu buněčných struktur v pokožce, má vysoce regenerační vlastnosti a je určena k dennímu ošetření pokožky (rukou, nehtů a drobných poraněnin). Ochranné krémy s JUWIMem udržují pokožku dlouhodobě vláčnou. Vzhledem ke své jedinečné struktuře na bázi tekutých krystalů se krémy rychle vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty. Po rozetření vznikne tenký ve vodě nerozpustný film, který vytvoří na pokožce mikroklima.

Krém je určen k dennímu pěstění rukou. Rychle se vstřebává, ihned po aplikaci je možno manipulovat se sklem, tiskovinami, potravinami, apod. příznivě působí při reparaci pokožky poškozené běžnými pracemi.

Juwim® obsahuje aminokyseliny, lipidy, proteiny, železo v přírodní formě, minerální soli a polynukleotidy. Zlepšuje paměť, pohyblivost, psychickou vyrovnanost, snižuje únavu, zvyšuje fyzickou i duševní výkonnost. Zlepšuje průběh a snižuje frekvenci alergií a běžných onemocnění - chřipky, angíny, rýmy apod. Juwim® lze s výhodami použít pro výživu široké populace včetně sportovců, kde zlepšuje metabolický stav organizmu. Je vhodný na všechny stavy vyčerpanosti. U osob středního a vyššího věku se používáním odstraní stres, sníží duševní i fyzická vyčerpanost. Jeho používáním se Vám zvýší schopnost soustředění jak při fyzicky, tak i psychicky náročné činnosti.

Více informací týkajících se látky JUWIM naleznete na www.ordinace.cz

Recenze (1)

Recenze produktu Juwea krém na ruce regenerační 100g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (2)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu Juwea krém na ruce regenerační 100g

Přidat nový příspěvek do diskuze