Podrobné informace

Čistota i hydratace v jednom kroku s bonusem životadárné aloe vera. Mycí gel s tělovým mlékem je vhodný i pro nejcitlivější pokožku novorozenců.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: JOHNSON´S BABY
Produktová řada: Johnson´s Baby Softwash
Kód výrobku: 8801
Kód EAN: 3574660174588
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Sprchový gel s krémovou strukturou obsahuje 1/3 dětského tělového mléka, které ochraňuje pokožku před podrážděním a vysušením již během koupele.

Pokožku dětský sprchový gel s aloe vera nádherně zvláční a zároveň jemně a šetrně zbaví nečistot. Obsažená aloe vera je známa pro své zklidňující a harmonizující účinky.

Sprchový gel pro děti, který neštípe v očích a bezpečně ochrání pokožku

  • Speciální receptura NO MORE TEARS nebo-li „už ani slzu“ nedráždí pokožku a neštípe v citlivých dětských očích, a tak je možné gel používat již od narození vašeho miminka.
  • Hypoalergenní složení sprchového gelu je vhodné i na velmi citlivou pokožku vašeho zlatíčka a zatím nejsou známy žádné alergické reakce.
  • Obsahuje výtažky z aloe vera, které mají blahodárný vliv na citlivou pokožku a protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Během koupání se dětský sprchový gel Johson's baby mění na velmi bohatou pěnu, se kterou si vyhrají a zažijí velkou legraci hlavně ty větší děti.

Recenze zákazníka

Sprchový gel jsem si velmi oblíbila, díky jeho jemnému složení, které mému miminku nedráždí pokožku a zanechává ji nádherně hebkou a od té doby už syn netrpí na suchou kůžičku. Navíc i jemu se gel líbí a při koupání a mytí vůbec neprotestuje, spíš se nasmějeme.“

Recenze

Recenze produktu JOHNSON´S BABY Softwash Aloe

Diskuze

Diskuze k produktu JOHNSON´S BABY Softwash Aloe

Přidat nový příspěvek do diskuze