Podrobné informace

Chrání pokožku, obličej i spokojenost vašeho miminka. Ochrání pokožku, zklidní podráždění nejen zadečku a obličej schová před vlivy počasí.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: JOHNSON´S BABY
Kód výrobku: 22910
Kód EAN: 40446271
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Dětský krém pečuje nejen o celé tělíčko vašeho zlatíčka, ale i o obličej, ochrání dětskou pleť před negativními vnějšími vlivy a vysušením, díky pupalkovému oleji, který obsahuje.

Můžete ho použít i při podráždění pokožky a opruzeninách na zadečku při používání plenek. Obsahuje totiž hojivý lanolín a zklidňující oxid zinečnatý

Jeden dětský krém pro celé šťastné miminko

  • Je vhodný již od narození, takže ho můžete používat i na tu nejjemnější dětskou pokožku, která je daleko více náchylná k podráždění.
  • Zklidňuje zarudlá a podrážděná místa pod plenkou i na celém tělíčku.
  • Obličej děťátka snáší špatně změny počasí a výkyvy teplot a krém Penaten mu to usnadní.
  • Je dermatologicky testovaný, a tak je vhodný i velmi citlivou dětskou pokožku, aniž by hrozily nějaké alergické reakce.

Velkou výhodou tohoto krému je, že se velmi dobře roztírá a vstřebává, ale přitom dokonale hydratuje pokožku a chrání ji před vysušením a popraskáním.

Jak dětský krém na opruzeniny a péči používat

Krém můžete používat kdykoliv během dne, zejména při přebalování, kdy vaše děťátko trpí na opruzeniny, nebo ho můžete použít i na celé tělíčko, včetně obličeje, například jako ochranu v zimě před mrazem.

Recenze zákazníka

Tenhle krém používám pro svojí dcerku na celé tělíčko včetně obličejíku. A když je opruzená, tak ho používám i na opruzeniny, se kterými si tento krém hravě poradí. Bereme ho všude s sebou, jeden krém a uleví od všech trablů i na cestách.“

Recenze

Recenze produktu JOHNSON´S BABY Pečující krém Penaten 100ml

Diskuze

Diskuze k produktu JOHNSON´S BABY Pečující krém Penaten 100ml

Přidat nový příspěvek do diskuze