Podrobné informace

Žádné šupinky ani suchá místa, už se nemusíte bát. Miminka se suchou pokožkou už budou v pohodě díky hydratačním a hojivým vlastnostem olejového gelu.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: JOHNSON´S BABY
Kód výrobku: 6924
Kód EAN: 3574660134810
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Zajistí pokožce dostatečný přísun vody, díky čistému minerálnímu oleji, který na pokožce vytvoří ochranný povlak a zabrání tak jejímu vysušení a šupinatění.

Maminky i miminka potěší svou svěží květinovou vůní s výtažky z heřmánku, který má zklidňující, hojivé účinky a má blahodárný vliv na pokožku.

S dětským olejovým gelem je pokožka miminka v bezpečí

  • Je hypoalergenní a je vhodný již od narození, a proto je vhodný i na tu nejcitlivější dětskou pokožku a nejsou známy žádné alergické reakce.
  • Velmi snadno se používá a roztírá, což způsobuje gelová forma. Nikam nestéká jako olej a přitom má jeho skvělé hydratační vlastnosti.

Jak se olejový gel pro děti používá

Gel si naneste na dlaně a třete je o sebe, aby došlo k jeho zahřátí. Pokožku vašeho zlatíčka nechte vlhkou a poté ho začněte jemně roztírat po celém tělíčku.

Větší účinnosti gelu dosáhnete, když ho nanesete na vlhkou pokožku, jelikož tím uzavře v pokožce daleko více vody, než obyčejná tělová mléka.

Recenze zákazníka

Gel krásně voní, a jelikož je olejový, tak se hezky nanáší a roztírá. Dcera má po něm pokožku, s kterou se nechci přestat mazlit. Navíc se gel nelepí, takže ji můžu ihned po namazání obléknout.“

 

Recenze

Recenze produktu JOHNSON´S BABY Olejový gel se svěží vůní květů 200 ml

Diskuze

Diskuze k produktu JOHNSON´S BABY Olejový gel se svěží vůní květů 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze