Podrobné informace

Hydratační, zvláčňující i zklidňující vlastnosti aloe vera dokáží s pokožkou vašeho miminka zázraky. Pokožka bude krásně chráněná i jemná.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: JOHNSON´S BABY
Kód výrobku: 22155
Kód EAN: 03574660218909
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Po koupeli bude díky výživnému dětskému oleji s aloe vera pokožka miminka ihned ochráněna a doplněna o potřebnou vodu.

Baby olej se používá především na velmi jemnou a citlivou pokožku vašeho miminka, která se vysuší po koupeli nebo náročném dni.

Aloe vera, která je v oleji obsažena, má blahodárný vliv na podrážděnou a citlivou pokožku, hydratuje jí a má protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Dětský olej ochrání i vyživí pokožku miminka

  • Z 99 % obsahuje čistý minerální olej, který po nanesení na pokožku vytvoří tenkou ochrannou vrstvu, která pokožku ochrání před vysoušením, jelikož v ní uzavře dvakrát více vody než běžné tělové mléko.
  • I když se jedná o olej, jeho výhodou je, že nezanechává pokožku mastnou, a tak můžete miminko hned obléct.
  • Citlivá dětská pokožka bude chráněna jemným složením a po používání nejsou známy žádné alergické reakce.

Jelikož se jedná o olej, je vhodné ho používat i na dětskou masáž, která uvolní tělíčko od stresu, a díky jemnému složením ho můžete používat i pro novorozené miminko.

Jak se dětský zklidňující olej používá

Po koupeli vašeho miminka si nalijte olej do dlaní a třete je o sebe, aby se olej zahřál. Poté začněte jemně masírovat mokrou pokožku vašeho děťátka, čímž docílíte nejen vláčné pokožky, ale také uvolnění stresu a napětí.  

V tomto balení najdete 200 ml zklidňující a ochranné péče pro vaše miminko. K oleji navíc dostanete mýdlo Johnson's baby zdarma.

Recenze zákazníka

Baby olej jsem začala používat pro svoje miminko, kdy začalo trpět velmi suchou pokožkou hlavně po koupání. Olej je skvělý nejen díky tomu, že pokožka je po něm neuvěřitelně jemná a vláčná, ale navíc po něm není mastná, což u běžných olejů bývá.“

Recenze

Recenze produktu JOHNSON´S BABY olej aloe vera 200ml + mýdlo zdarma

Diskuze

Diskuze k produktu JOHNSON´S BABY olej aloe vera 200ml + mýdlo zdarma

Přidat nový příspěvek do diskuze