Podrobné informace

Zadeček bez podráždění zajistí krém proti opruzeninám, který zároveň zaručí pocit suchosti. Udržuje pokožku vašeho děťátka jemnou a zdravou.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: JOHNSON´S BABY
Kód výrobku: 1201
Kód EAN: 85924659
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Krém omezí vznik opruzenin a podrážděné pokožky, což bývá hlavně u malých miminek velký problém, protože ze začátku často vyměšují a pokožka v plence bývá vlhká. Po nanesení krému proti opruzeninám uvidíte, že pokožka bude v suchu již od prvního použití.

Krém proti opruzeninám ochraňuje a zjemňuje

  • Díky svému jemnému složení ho můžete používat každý den, a proto je vhodný i na citlivou novorozeneckou pokožku.
  • Pokožku zjemňuje a opečovává a vytváří na ní jemný ochranný film, který nepustí k citlivé kůži žádné nečistoty a dráždivé bakterie.
  • Je hypoalergenní a má velmi lehkou strukturu, takže napomáhá ke snadnému roztírání, a tak když bude mít vaše zlatíčko opruzený zadeček, nemusíte pokožku bolestivě dřít.
  • Je dermatologicky testovaný, tudíž je vhodný i na velmi citlivou pokožku a nezpůsobuje štípání a nedráždí pokožku.

Krém má tři důležité složky, které mají blahodárný vliv na pokožku. Jednou z nich je panthenol, který udržuje pokožku zdravou a zadržuje v ní vodu, a tak je pokožka vláčná. Další složkou je allantoin, který pokožku regeneruje, zklidňuje a hojí. A poslední složkou je lanolín, který umožňuje krému dobře se roztírat a vstřebávat do pokožky.

Jak dětský krém na opruzeniny Johnson's baby používat

Pokud vaše děťátko trpí průjmem, je důležité plenky často vyměňovat. Po sundání plenky očistěte zadeček vlhčeným ubrouskem nebo čistou vodou. Nechte zadeček chvíli větrat, a poté natřete krémem v malém množství, vetřete do pokožky a dejte čistou plenku.

V tomto balení si koupíte 55 g ochrany a jemnosti pro zadeček vašeho andílka.

Recenze zákazníka

Po návratu z porodnice dcera začala trpět na opruzeninky. Zachytila jsem to včas, takže to ještě nebylo tak rozsáhlé, ale i tak nám krém moc pomohl a jsem s ním spokojená. Krém pokožku udržuje v suchosti, takže se v plenkách prdelka nezapařuje, a tím nevznikají opruzeniny.“

Recenze

Recenze produktu JOHNSON´S BABY Krém proti opruzeninám 55 g

Diskuze

Diskuze k produktu JOHNSON´S BABY Krém proti opruzeninám 55 g

Přidat nový příspěvek do diskuze