Oblíbené položky

Jiaogulan - bylinný čaj z pětilistého ženšenu 50 g + vzorek thajského čaje Thajské opojení Zdarma!

Kód výrobku: 87788
Thajský Jiaogulan je považován za jednu pro zdraví nejprospěšnějších bylin světa.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Jiaogulan - bylinný čaj z pětilistého ženšenu 50 g + vzorek thajského čaje Thajské opojení Zdarma!

Thajský Jiaogulan je považován za jednu pro zdraví nejprospěšnějších bylin světa.

Informace o produktu

Výrobce: Jiaogulan
Značka: JIAOGULAN
Kód výrobku: 87788
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: Jiaogulan

"Thajský Jiaogulan je považován za jednu pro zdraví nejprospěšnějších bylin světa. Patří mezi významné antioxidanty a pro své nespecifické (celostní) působení je řazen mezi tzv. adaptogeny (harmonizátory, antistresory), tj. rostliny které umí příznivě ovlivňovat fungování celého lidského organismu. Thajský Jiaogulan je ve svých účincích několikanásobně silnější než bájný ženšen a právem mu náleží označení bylina nesmrtelnosti"

Popínavá bylina Jiaogulan (latinsky Gynostemma pentaphyllum) patří mezi okurkovité a roste v horských oblastech Thajska. Je řazena do kategorie adaptogenů a antioxidantů a je v ní identifikován téměř čtyřnásobně vyšší obsah účinných látek (především saponinů) než má kořen ženšenu! Publikované vědecké práce uvádějí prokázaný pozitivní vliv byliny na lidský organismus zejména v následujících oblastech: adaptogenní a antioxidační účinky, posilování imunity a nervového systému, růst životní energie/odolnosti/vytrvalosti, stimulace funkce jater, regulace cholesterolu a krevního tlaku, zlepšování cirkulace krve, snižování krevního cukru, uklidňující efekty a uvolnění křečí, prevence infarktu, mrtvice a rakoviny, další nespecifické pozitivní účinky a působení.

Příprava a pití Jiaogulanu poskytuje obdobné zážitky jako konzumace nejkvalitnějších zelených čajů. Jeho zvláštní příjemná vůně, vynikající chuť, jiskrný žlutý nálev, nevšední dlouhá (sladká) dochuť ("aftertaste") a snadná příprava jej předurčují k zařazení do (dnes již hojně v čajovnách nabízené) řady čajů-nečajů. Dokonce lze konstatovat, že se jedná o "zlatý hřeb" v této řadě! Nálev připravíme tak, že luhujeme 1g suchého listu (cca jedna čajová lžička) v 250 ml horké vody po dobu 3-5 minut, dle chuti. Ideálně s využitím dvou sklenic á 250 ml (tzv. "dvousklenicová příprava" Jiaogulanu). Již tříminutový nálev je nebývale silný a aromatický. Typická sladká dochuť svou nevtíravou plností okouzlí každého a podobně jako u vína vybízí k dalšímu doušku.

Produkt Jiaogulan - bylinný čaj z pětilistého ženšenu má povolení k prodeji vydané Ministerstvem zdravotnictví a je klasifikován jako doplněk stravy. Maximální denní konzumace je povolena v množství 4g (výluh ze 4g suchého listu, tj. 1 l nálevu).

Recenze

Recenze produktu Jiaogulan - bylinný čaj z pětilistého ženšenu 50 g + vzorek thajského čaje Thajské opojení Zdarma!

Diskuze

Diskuze k produktu Jiaogulan - bylinný čaj z pětilistého ženšenu 50 g + vzorek thajského čaje Thajské opojení Zdarma!

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám